Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Koala Kombuchahttps://www.koala-kombucha.pl/ - Kombucha


Nie jest łatwo znaleźć w sklepach napój, który z jednej strony jest smaczny i orzeźwiający, z drugiej natomiast jego skład jest wolny od nadmiaru cukrów, barwników oraz konserwantów. Odpowiedzią na takie potrzeby jest napój Koala Kombucha, który cieszy się coraz większą popularnością w kraju.

Jest to produkowana fabrycznie wersja kombuczy, znanego od tysięcy lat napoju, który narodził się w Azji. Przygotowany jest on na bazie naparów herbaty, która została poddana procesowi fermentacji. Dzięki temu w napoju można znaleźć wiele składników mineralnych i witamin, a także żywe kultury bakterii, które maja zbawienny wpływ na układ pokarmowy człowieka. Wersja butelkowana powstaje w identyczny sposób, dlatego podobnie jak azjatycki pierwowzór jest bardzo zdrowa. Bazą dla produktu jest mieszanka zielonych herbat, poddana podwójnej fermentacji. 

Osoby decydujące się na zakup butelkowanej Kombuchy mogą liczyć na zaspokojenie pragnienia, a także liczne zdrowotne profity. Dzięki obecności żywych kultur bakterii w napoju, działa on kojąco na żołądek, przywracając mu prawidłową florę bakteryjną. Jednak to nie wszystko, napój jest też dobrym źródłem witamin z grupy B, które są niezbędne do procesu tworzenia nowych komórek nerwowych. Poza tym, dzięki wykorzystaniu zielonej herbaty, produkt pełen jest antyoksydantów, które pełnią kluczową rolę w usuwaniu toksyn z organizmu.

Napój dostępny jest w trzech bardzo smacznych odsłonach: ananasowej, brzoskwiniowej oraz wiśniowej. Dzięki wykorzystaniu smacznych owoców produkt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych konsumentów. Firm produkujących napoje na bazie kombuczy jest w Polsce sporo, niestety duża część z nich nawiązuje do oryginału tylko z nazwy. Aby uniknąć nietrafionego zakupy wystarczy zerknąć na skład produktu, w którym powinny być zawarte kultury kombuczy, a nie ekstrakt. Wiele alternatyw jest też sztucznie dosładzanych, taką informację również można znaleźć w składzie produktu. Tylko oryginalny napój, poddany fermentacji będzie działał odżywczo na organizm.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.koala-kombucha.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Chmielewskiego 18
Kod pocztowy: 70-028

Firma została dodana: 2019-02-20
Źródła:
https://www.koala-kombucha.pl/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

DEORO
ul. Łabędzia 38, 71453 Szczecin