Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Turbo-Centrum



Turbo-Centrum - Regeneracja turbosprężarek


Wiele aut osobowych od lat kojarzy się z zastosowaniem turbosprężarki. Jest to mechanizm, który pozwala osiągać naprawdę dużą moc silnika, a jego dodatkowym atut to zwiększanie efektywności spalania paliwa (a więc realnie oszczędzać pieniądze). Trudno zapomnieć o niemniej ważnej kwestii ochrony środowiska poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów.

Niestety, wielu kierowców nie przestrzega wytycznych producentów. Chociaż często powtarza się, żeby w samochodach z turbosprężarką zaczynać i kończyć jazdę od kilkusekundowej pracy „na jałowym biegu”, niejeden użytkownik po prostu od razu rusza w trasę lub pospiesznie wysiada z auta. To błąd, który może kosztować zbyt szybkim zużyciem wrażliwej części. Inna rzecz, że turbosprężarka z uwagi na swoją budowę i zastosowanie jest narażona na wiele niekorzystnych czynników, a przez to może się zepsuć na przykład w okolicach 200 000 kilometrów na liczniku.

Co robi część kierowców? Naturalnie rozważa wymianę części na nową. To o tyle kłopotliwa decyzja, że zamienniki są bardzo drogie. Czy jednak aby na pewno opłaca się inwestować w nową część? Raczej tylko w przypadku wybranych samochodów. Z reguły lepsza jest profesjonalna regeneracja turbosprężarek.

Mowa o podstawowej usłudze firmy turbo-centrum.com.pl, która specjalizuje się w zaawansowanym serwisie tej szczególnej części. Turbosprężarki są nie tylko czyszczone, ale również rozbierane na drobne elementy, dokładnie analizowane, a po ewentualnych wymianach części kalibrowane. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania, bo zregenerowana turbosprężarka nie tylko nadaje się do dalszego użytku, ale wręcz pracuje jak nowa, a przez to poprawia osiągi silnika i ogólny komfort jazdy.

Zaletą prezentowanej firmy jest kompleksowe podejście. Takie czynności jak wymiana wałka i koła kompresji, doważanie zespołu wirującego czy kontrola układu zmiennej geometrii wcale nie są standardem. Dlatego warto powierzać turbosprężarkę jedynie tym serwisom, które gwarantują pożądany, korzystny efekt w stosunku do ceny usługi.



Zostaw komentarz o firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.turbo-centrum.com.pl/
Numer telefonu: 782 088 374
Miejscowość: Ostróda
Adres: Kajkowo, Świetlińska 3
Kod pocztowy: 14-100

Firma została dodana: 2019-05-13
Źródła:
http://www.turbo-centrum.com.pl/regeneracja-turbosprezarek.html



Autor wpisu: Alex Urbański


Działalności z tej samej branży