Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PLEXMEDIAReklama LED | http://plexmedia.pl/


Dobrze wykonana reklama świadczy o jej właścicielu. Dlatego też wielu przedsiębiorców wybiera reklamy, w których zadbano o każdy detal, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz wygląd. Niewielu producentów na rynku jest w stanie zagwarantować tego reklamy z takim poziomem wykonania. 

Niewątpliwie w tym skromnym gronie znajduje się firma Plexmedia, która od wielu lat dostarcza na polski i zagraniczne rynki reklamy w różnej formie. Są to przede wszystkim reklamy płaskie, które wykorzystuje na ścianach, elewacjach i różnego rodzaju konstrukcjach. Są to także reklamy przestrzenne, które mogą uzyskiwać różnorodny kształt.

Cechą wszystkich produktów tworzonych przez prezentowaną firmę jest wysoka jakość wykonania. Wszystkie komponenty użyte do produkcji gotowej reklamy są tak dobrane, aby mogły służyć przez wiele lat. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji, sam nośnik reklamowy może być użyty wielokrotnie. Dzieje się tak na przykład w okresie zmiany oferty, nazwy, czy też znaku firmowego. Wówczas wystarczy zamówić tylko odpowiednie oklejenie na przykład kasetonu, aby ten mógł na nowo informować o produktach i usługach.

Kilka ostatnich lat to prawdziwy rozkwit branży reklamowej. Klienci mogą liczyć na wiele udogodnień technicznych, które jeszcze do niedawna były nieosiągalne. Reklama led to jedna z nowości, która cały czas jest rozwijana. Oświetlenie tego typu stosuje się przede wszystkich do reklam przestrzennych, które mają wystarczającą ilość miejsca do montażu instalacji elektrycznej. Jest to oświetlenie bardzo efektowne oraz co najważniejsze bardzo oszczędne. Nawet tryb ciągłego świecenia nie spowoduje wzrostu kosztów użytkowania. 

Kasetony produkuje się przede wszystkim z plexi lub z litego poliwęglanu. O tym, który materiał zostanie zastosowany decyduje rozmiar zamówionego produktu. Wyceny są wykonywane indywidualnie do każdego zamówienia. Wraz z reklamami klienci mogą zamówić u producenta różnego rodzaju wyroby z plexi, które mogą być użyte podczas codziennej działalności, nie związanej z reklamą. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://plexmedia.pl/
Numer telefonu: 517 172 501
Miejscowość: Klembów
Adres: Lipka 94
Kod pocztowy: 05-205

Firma została dodana: 2019-07-09
Źródła:
https://plexmedia.pl/kasetony-647Autor wpisu: Jerzy Zawadzki


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Wydawnictwo Trade Media International sp. z o.o.
ul. Wincentego Rzymowskiego 30, 02697 Warszawa