Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapiihttps://sop-psychoterapia.pl/ - Terapia małżeńska online


Problemy we wzajemnych relacjach mogą wystąpić w każdym, nawet najbardziej zgodnym i udanym małżeństwie. Przyczyny trudności mogą być bardzo różne, natomiast skutkiem najczęściej jest coraz większe oddalanie się od siebie małżonków, które może prowadzić do rozpadu małżeństwa.

W przypadku zauważenia w swoim związku problemów, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie, dobrym pomysłem jest terapia małżeńska. Ten sposób na naprawę wzajemnych relacji okazuje się skuteczny wówczas, gdy małżonkowie udają się do dobrego specjalisty i gdy jest to ich świadoma, niewymuszona przez nikogo postronnego decyzja. 

Obecnie coraz więcej placówek psychoterapeutycznych oferuje swoim pacjentom możliwość skorzystania z terapii online. Jedną z nich jest Śląski Ośrodek Psychoterapii, zlokalizowany w Bielsku-Białej. Oprócz spotkań stacjonarnych w jednym ze swoich gabinetów placówka oferuje terapię online za pośrednictwem wybranego przez pacjentów komunikatora internetowego. Ta forma pomocy jest równie skuteczna jak terapia stacjonarna, a jej dodatkowym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem konieczności dojazdu do siedziby ośrodka.

Terapia małżeńska online poza formą organizacji niczym nie różni się od standardowej psychoterapii. Pacjenci komunikują się w czasie rzeczywistym z psychoterapeutą i odpowiadają na jego pytania. Na początku celem spotkań jest zdiagnozowanie problemu przez terapeutę i ustalenie wspólnie z małżonkami celu, jaki chcą oni osiągnąć. Terapeuta z ośrodka określa również wstępny plan terapii oraz metody wspólnej pracy.

Spotkania online prowadzone są przez kompetentnych psychoterapeutów, którzy dbają o dyskrecję oraz komfort psychiczny swoich pacjentów. Podczas terapii zachęcają ich, aby sukcesywnie realizowali cele, które mają zaowocować polepszeniem ich wzajemnych relacji. Gdy małżonkowie w równym stopniu angażują się w terapię, zazwyczaj przynosi ona oczekiwany efekt w postaci  większej bliskości, lepszego zrozumienia siebie nawzajem, a także radości z bycia razem.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://sop-psychoterapia.pl/
Numer telefonu: 797 408 351
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Emilii Plater 18a
Kod pocztowy: 43-300

Firma została dodana: 2021-03-13
Źródła:
https://sop-psychoterapia.pl/uslugi/psychoterapia-malzenstw-oraz-par-hetero-i-homoseksualnych/Autor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12, 42700 Lubliniec