Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.Producent worków na śmieci | ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych, marka ARTFOL sp. z o.o. sp. k. prezentuje bogatą i zróżnicowaną ofertę na różnego rodzaju worki, woreczki i reklamówki wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Proponowany asortyment jest niezwykle popularny w XXI wieku oraz chętnie wykorzystywany w wielu sytuacjach. Tym bardziej wspomniany dostawca dokłada wszelkich starań, by jego produkty spełniały oczekiwania nabywców, szczególnie pod kątem wytrzymałości.

Firma zaprasza do zapoznania się z przedstawioną na jej stronie internetowej propozycją szczególnie przedsiębiorców, którzy wykorzystują folię jako materiał do pakowania swoich wyrobów i chcą dodatkowo zwiększyć jej funkcjonalność, nanosząc na jej powierzchnię istotne dla konsumenta informacje o tym, co znajduje się wewnątrz danego opakowania. Wspomniany realizator bez problemu podejmie się wykonania takiej dodatkowej usługi. Jego pracownicy opracują szablon według wytycznych zlecającego, następnie przedstawią mu go do zaakceptowania. Na każdym etapie projektowania klient ma możliwość przekazywania swoich uwag oraz może prosić o korektę naniesionych na szablonie treści. Po zatwierdzeniu projektu następuje faza jego realizacji. Obejmuje ona dokładnie taką ilość sztuk, jaką zamówił zlecający usługę. 

Oprócz informacji typu skład danego produktu lub data przydatności do spożycia usługa personalizacji woreczków może obejmować również umieszczenie na powierzchni także logo producenta. Jest to również warta rozważenia opcja dla osób, które zajmują się rękodziełem, a chciałyby odpowiednio wyeksponować swoje wyroby. Przezroczyste, foliowe woreczki z nazwą twórcy świetnie się nadają do celów promocyjnych.

Wspomniana firma działa z powodzeniem także jako producent wytrzymałych worków na śmieci. To higieniczny i prosty sposób, by zachować czystość w domu, a także zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów. Nieco grubsze modele doskonale nadadzą się do przechowywania w nich nieużywanego sprzętu kuchennego lub ogrodowego, dzięki czemu nie osiada na nim warstwa kurzu.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.artfol.pl/
Numer telefonu: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300

Firma została dodana: 2021-04-17
Źródła:
https://www.artfol.pl/worki-foliowe/worki-na-smieciAutor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź