Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAKKong


Zagwarantowanie czworonogowi odpowiedniej rozrywki jest jednym z najistotniejszych zadań stawianych przed każdym właścicielem. Podstawą są oczywiście długie i regularne spacery, podczas których zwierzak ma okazję pozbyć się nadmiaru energii i eksplorować nowe otoczenie. Warto jednak pamiętać, że poza ruchem potrzebuje także aktywności umysłowej, którą dostarczają niektóre zabawki. Ich zaletą jest fakt, że można je wykorzystywać nie tylko na spacerach, ale i w domu, przykładowo podczas chłodnych czy deszczowych dni. Zapewniają rozrywkę i są przystosowane do psów różnych ras.

Mowa tu przede wszystkim o gadżecie, jakim jest Kong. To gumowa zabawka w kształcie bałwanka występująca także w wersji ze sznurkiem lub piłkami. Najpopularniejsze modele produkowane są z solidnej gumy, która nie odkształca się, nie odbarwia ani nie pęka pod wpływem silnego nacisku psich zębów. Zdaniem niektórych osób zabawki te są jednymi z najtrwalszych, jakie można dostać na rynku.

Kongi nabywane są przez wielu właścicieli, dla których liczy się bezpieczeństwo zwierzaka. Mają one bowiem niezbędne atesty potwierdzające ich jakość. Sekret omawianych gadżetów tkwi w ich budowie. Ze względu na nieregularne kształty doskonale się odbijają, dlatego są wykorzystywane podczas aportowania. Jednak docelowym przeznaczeniem Kongów jest wypełnianie ich półpłynnymi przysmakami, takimi jak zblendowane i zamrożone owoce czy specjalne mięsne pasty dostępne w zoologicznych sklepach.

Osoby chcące zamówić takie zabawki mogą wejść na stronę hubuform.pl. Należy ona do internetowego sklepu posiadającego Kongi w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Przydają się one zwierzakom nadpobudliwym oraz wykazującym lęki separacyjne. Wydobywanie z ich wnętrz jedzenia uspokaja i pomaga się wyciszyć, dlatego są rekomendowane przez wielu behawiorystów. Z tego powodu Kongi są nieocenione w stanach niepokoju i napięcia, przykładowo w trakcie sylwestrowych nocy oraz wtedy, gdy w mieszkaniu znajdują się goście. Cena takich zabawek uzależniona jest przede wszystkim od ich wielkości.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://hubuform.pl/
Numer telefonu: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Firma została dodana: 2021-04-21
Źródła:
https://hubuform.pl/pl_naturalne-potrzeby-psow-dlaczego-kong-,106.htmlAutor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa