Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.Panele podłogowe pcv - https://www.texconcept.pl/


Polichlorek winylu, czyli PCV, to solidny materiał o niewielkiej wadze, który jest odporny na działanie wilgoci i łatwy w kształtowaniu. To zaledwie kilka powodów, dla których wykorzystuje się go podczas produkcji paneli podłogowych. W sprzedaży dostępne są panele różniące się od siebie grubością i odcieniem kolorystycznym. Współcześnie produkowane  modele odznaczają się bogatym wzornictwem, co oznacza, że kupujący wybierają spośród paneli imitujących naturalne drewno, kamień lub inny materiał. Wszystko to wpływa na łatwość dopasowywania ich do stylistyki pomieszczeń.

Panele PCV nie odkształcają się pod wpływem ciężkich mebli i są łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ plamy można usunąć zwykłym mopem lub ściereczką. Są pozbawione niewielkich szczelin, w których mogłaby gromadzić się wilgoć lub zanieczyszczenia. Firmą zajmującą się sprzedażą takich produktów jest Texconcept. W jego katalogu udostępniono nowoczesne panele podłogowe PCV sprawdzające się w obiektach prywatnych i publicznych. Nie pęcznieją one pod wpływem wody i są znacznie tańsze od innych propozycji dostępnych w sklepach.

Do montażu paneli nie trzeba wzywać fachowców, co generuje spore oszczędności, ponieważ z ich położeniem powinna poradzić sobie każda osoba. Klienci, którym zależy na bezpieczeństwie, decydują się często na modele antypoślizgowe zmniejszające ryzyko upadku. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w obiektach, w których przebywają dzieci lub seniorzy. Panele są antystatyczne, dlatego bez obaw mogą być zamawiane przez alergików.

Atutem paneli PCV jest ponadprzeciętna wytrzymałość, która sprawia, że raz położone, są użytkowane przez długie lata. Na ich powierzchni nie osadzają się pleśnie ani trudne do usunięcia grzyby, przez co sprawdzają się we wnętrzach, w których panuje wilgoć. Artykuły te nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych, a ponadto zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną. Wszystko to sprawia, że znajdują zastosowanie między innymi w sypialniach lub dziecięcych pokojach.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.texconcept.pl/
Numer telefonu: 61 646 95 50
Miejscowość: Poznań
Adres: Ostrowska 398
Kod pocztowy: 61-312

Firma została dodana: 2021-04-27
Źródła:
https://www.texconcept.pl/expo-events-stage/podlogi-pvc
https://pl.wikipedia.org/wiki/Poli(chlorek_winylu)


Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno