Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PROQRES POLAND Sp. z o.o.Kontrola jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym - https://www.proqres.eu/


Kiedy prowadzi się duży zakład produkcyjny, warto regularnie przeprowadzać kontrolę jakości, która powinna zostać zlecona doświadczonej firmie zewnętrznej. Dzięki tego rodzaju usłudze, przedsiębiorca zyskuje cenne uwagi dotyczące procesów, które można zmienić i poprawić, aby móc osiągąć jeszcze lepsze wyniki produkcyjne oraz sprzedażowe. Na stronie internetowej dostępnej pod adresem proqres.eu można znaleźć informacje na temat kompleksowych usług świadczonych przez znaną łódzką firmę. Marka działa w branży od lat i dysponuje wykwalifikowaną kadrą zarządczą, która w trakcie współpracy z klientem zostaje oddelegowana do zakładu produkcyjnego w celu przeprowadzenia stosownej kontroli.

Dlaczego warto skorzystać z usługi zarządzania jakością?

W branży produkcyjnej panuje ogromna konkurencja, dlatego przedsiębiorcy powinni zadbać o najwyższą jakość świadczonych usług, aby zdobywać nowych kontrahentów i zbierać pozytywne opinie od klientów docelowych oraz partnerów biznesowych. Kontrola jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym składa się z kilku podstawowych etapów:

  • kontroli wizualnej - komponentów, podzespołów oraz gotowych produktów wraz z odpowiednią selekcją i wyeliminowaniem wyrobów wadliwych oraz niespełniających wymogów klienta,
  • kontroli funkcjonalnej, polegającej na sprawdzeniu użyteczności wyprodukowanego produktu,
  • kontroli ilościowej oraz wagowej.

Każdy etap kontroli przeprowadzony przez doświadczone osoby kończy się przedstawieniem przedsiębiorcy szczegółowego raportu wraz z opisem wszystkich nieprawidłowości oraz proponowanych zmian do wdrożenia w celu poprawy jakości produkcji.

Łódzka firma świadczy także wiele dodatkowych usług, takich jak m.in. outsourcing pracowniczy, który pozwala pozyskać dodatkową liczbę fachowców, gdy w zakładzie występują znaczne braki kadrowe, opóźnienia w produkcji czy też zwiększona liczba zamówień od kontrahentów. Kolejne oferowane wsparcie to przygotowywanie tzw. ścian jakości oraz przeprowadzanie specjalistycznych pomiarów detali (oferta skierowana głównie do branży motoryzacyjnej).Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.proqres.eu/
Numer telefonu: 535 880 241
Miejscowość: Łódź
Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Kod pocztowy: 90-418

Firma została dodana: 2021-05-07
Źródła:
https://www.proqres.eu/oferta/kontrola-jakosci
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrola_jako%C5%9Bci


Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź