Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

CPI Centrum Psychoterapii IntegralnejPsycholog poznań


Osoby, które znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebują profesjonalnego wsparcia, mogą skorzystać z usług specjalistów z Centrum Psychoterapii Integralnej CPI. Zajmują się oni zarówno pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą. W gabinecie panuje pozytywna atmosfera, co znacznie ułatwia współpracę z lekarzem. Z oferty mogą skorzystać osoby, które zmagają się z różnymi zaburzeniami, problemami emocjonalnymi, lękiem, depresją, pogorszonym nastrojem lub uzależnieniami. 

Właściwie dobrana terapia przynosi oczekiwane efekty, umożliwia zmianę życia na lepsze. Dobry psycholog z Poznania indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stosuje sprawdzone techniki. W ośrodku odbywa się psychoterapia indywidualna, która sprawdza się w leczeniu zaburzeń psychicznych, jest skutecznym sposobem na rozwiązanie problemów osobistych i trudności w kontaktach społecznych. Z usług specjalistów mogą skorzystać także osoby, które są niezadowolone ze swoich związków. Terapia par pomaga zrozumieć drugą osobę, poprawia wzajemną komunikację, uczy szukania satysfakcjonujących rozwiązań. W ośrodku odpowiednie wsparcie znajdą również osoby, które mają problemy ze swoją pociechą. Specjalista dba o to, by mali pacjenci czuli się komfortowo, stara się pomóc rodzicom nawiązać dobry kontakt ze swoimi dziećmi. 

Szczera rozmowa, zrozumienie, a także stosowanie sprawdzonych technik sprawiają, że można dotrzeć do źródła trudności, a także znaleźć sposoby na ich rozwiązanie. Właściwe działania poprawiają jakość życia pacjentów, zwiększają ich poczucie wartości. Wykorzystuje się tu często terapię poznawczo-behawioralną, psychodynamiczną, a także szereg innych skutecznych metod. Specjaliści dbają o dobro każdej osoby, starają się, aby ich działania przyniosły pożądane efekty. W centrum można skorzystać ze wsparcia psychologa, psychoterapeuty i psychiatry. Odbywają się tu także szkolenia, dzięki którym można dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, zdobyć nowe doświadczenia, wspomóc rozwój osobisty,  a także poradzić sobie z nadmiernym stresem.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.cpi.poznan.pl/
Numer telefonu: 61 8202 746
Miejscowość: Poznań
Adres: Wierzbięcice 18
Kod pocztowy: 61-568

Firma została dodana: 2021-05-14
Źródła:
https://www.cpi.poznan.pl/Autor wpisu: Dariusz Szczepański


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno