Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Pracownia EmocjiLeczenie nerwic


Osoby z zaburzeniami nerwicowymi mogą uzyskać odpowiednią pomoc w Pracowni Emocji. Schorzeniu temu często towarzyszą objawy fizyczne i psychiczne. Doświadczony psycholog właściwie diagnozuje każdego pacjenta, udziela mu specjalistycznego wsparcia. Kołatanie serca, wzrost ciśnienia krwi, ataki paniki, a także dolegliwości ze strony układu krążenia i pokarmowego to symptomy, które często można zaobserwować u osób narażonych na duży stres.

W gabinecie w Poznaniu oferowane jest leczenie nerwic, a także innych zaburzeń psychicznych. Stosuje się tu psychoterapię poznawczo-behawioralną, która sprawdza się w przypadku depresji, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, anoreksji, bulimii oraz trudności ze snem. Psycholog zajmuje się osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Wykorzystuje najlepsze techniki. Terapia jest dostosowana indywidualnie do rodzaju problemu każdego pacjenta. Właściwie dobrane metody poprawiają samopoczucie osób chorych, uczą ich radzenia sobie w wielu trudnych sytuacjach. Dzięki nim możliwe jest rozwiązanie różnych problemów. Bezpośredni kontakt specjalisty z pacjentem motywuje do zmian, pomaga nabrać pewności siebie, poprawia komunikację z innymi. Oferta gabinetu skierowana jest także do osób zmagających się uzależnieniami behawioralnymi i nadużywających środków psychoaktywnych. Psycholog wspiera w trudnych chwilach, co ułatwia zachowanie abstynencji, modyfikuje niewłaściwe przekonania, umożliwia skuteczną walkę z nałogiem. Pomoc udzielana jest również najbliższym członkom rodziny pacjentów, gdyż oni sami często są współuzależnieni. 

Terapia jest stosowana także u pacjentów wychowywanych w środowisku, gdzie nadużywany był alkohol. U osób takich można zaobserwować obniżoną samoocenę, trudności z nawiązywaniem prawidłowych relacji w związkach. Dorosłe dzieci alkoholików są zamknięte w sobie, często występują u nich próby samobójcze. Dzięki terapii mogą zaakceptować bolesną przeszłość. Uczą się właściwego funkcjonowania w dorosłym życiu i konstruktywnego rozwiązywania problemów.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pracownia-emocji.pl/
Numer telefonu: 601 80 22 55
Miejscowość: Poznań
Adres: Św. Marcin 80/82
Kod pocztowy: 61-809

Firma została dodana: 2021-07-23
Źródła:
https://pracownia-emocji.pl/zakres-pomocy/zaburzenie-leku-uogolnionego/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno