Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz GwisdallaZaginarki i giętarki PROD-MASZ - Zaginarka dekarska


Firma dekarska, aby świadczyć usługi na odpowiednim poziomie, powinna mieć na wyposażeniu odpowiedni sprzęt ułatwiający pracę oraz pozwalający uzyskać jak najlepsze efekty w krótkim czasie. Na takie potrzeby współczesnego dekarza odpowiada firma P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla, która proponuje dedykowane do pracy na dachach urządzenia.

Polecanym w pierwszej kolejności produktem jest zaginarka dekarska. Dzięki niej można szybko i bezproblemowo zmienić kształt blachy na taki, który będzie idealnie odpowiadał potrzebom danej chwili. Tego rodzaju sprzęt jest w stanie dogiąć arkusz pod dowolnym kątem, co jest bardzo istotne przy wszelkiego rodzaju skosach na powierzchniach dachów oraz ich krawędziach.

Dostawca zadbał, by zaginarka była konstrukcją prostą w użytkowaniu, a mimo to funkcjonalną. Wdrożenie takiej koncepcji zostało uwiecznione sukcesem. Powstały asortyment nie wymaga również długiego czasu przyuczenia do jego obsługi oraz jest w dużej mierze intuicyjny. Do pracy z nim nie są również potrzebne specjalne uprawnienia, jak ma się to w przypadku obróbki chociażby laserem.

Samo urządzenie jest także proste do transportu, co jest ważnym czynnikiem w pracy dekarza. Dzięki niewielkim rozmiarom można je bez problemu zawieźć na miejsce pracy i tam używać, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dostępne w ofercie wspomnianego realizatora modele świetnie sprawdzają się również jako urządzenia stacjonarne. Poleca się ich wykorzystanie w firmach zajmujących się obróbką wszelkiego rodzaju stopów, nie tylko blachy, ale także stali stopowych i niestopowych. 

Proponowane zaginarki są sterowane za pomocą odpowiedniego panelu kontrolnego, co również zwiększa poziom bezpieczeństwa operatora urządzenia. Nie ma potrzeby fizycznego kontaktu z bębnami lub innymi elementami, które wpływają z ogromną siłą na obrabiany materiał i tym samym mogą stanowić duże zagrożenie w postaci zgniecenia lub odcięcia fragmentów ciała. Jest to doceniany przez osoby obsługujące tego rodzaju maszyny aspekt z uwagi na mnogość wypadków, które zdarzały się w przeszłości podczas użytkowania starszych maszyn.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zaginarki.net/
Numer telefonu: +48 607 10 28 55
Miejscowość: Kęsowo
Adres: Kolejowa 8c
Kod pocztowy: 89-506

Firma została dodana: 2021-06-18
Źródła:
https://zaginarki.net/zaginarki-dekarskieAutor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

Zwiedzaj Toruń
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Klinika dla młodzieży Oaza
ul. Ługowiska 1, 87850 Choceń