Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

megadrive.com.plReduktory przekładnie • megadrive.com.pl


Oferta zaprezentowana na stronie internetowej megadrive.com.pl jest skierowana do klientów szukających niezawodnych podzespołów do linii produkcyjnych i napędów w różnych pojazdach. Takie komponenty można pozyskać od sprawdzonego dostawcy, który zapewnia usługi uzupełniające zamówienie. Chodzi przede wszystkim o działania diagnostyczne oraz serwisowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki któremu może też zregenerować wybrane elementy. Kategorię silników tworzą na przykład modele elektryczne asynchroniczne trójfazowe czy do kotłów centralnego ogrzewania. Pierwsze z wymienionych są w stanie generować moc do 375 kW. Składają się z: aluminiowego korpusu, miedzianego uzwojenia, krytych łożysk i wydajnego wentylatora. Z kolei drugie można podzielić na warianty pracujące na pellecie albo ekogroszku. Niezależnie od konkretnego zamówienia, dany komponent będzie miał odpowiednią izolację oraz akcesoria uzupełniające.

 

Klienci mogą kupować także reduktory czy przekładnie standardowe. W tej grupie sprzętów znajdują się odmiany: ślimakowe, walcowo-ślimakowe, walcowo-stożkowe, walcowo-płaskie, a także walcowe. Następna część propozycji sprzedażowej dotyczy wersji Benzlers - Radicon, czyli jednej z największych marek w tym segmencie rynku. Kolejny obszar wyposażenia odnosi się do siłowników śrubowych. Umożliwiają one stabilne przesuwanie ładunku o dowolnym ciężarze przy zachowaniu optymalnej prędkości obrotowej maszyny. Jeszcze inna opcja uwzględnia rozwiązania modułowe MDH/MDB. Są to przekładnie kątowe przydatne do transportowania odpadów komunalnych albo rozmieszczania materiałów sypkich. Firma specjalizuje się w dystrybucji modeli z nowoczesnymi adapterami. Zwiększają one wydajność podzespołu, a także wpływają na zachowanie bezpiecznej temperatury pracy. Witryna marki wydziela strefę dokumentów, w której do pobrania są specyfikacje techniczne poszczególnych urządzeń oraz instrukcje obsługi. Dodatkiem będą pełne katalogi.      Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://megadrive.com.pl/
Numer telefonu: +48 885 884 854
Miejscowość: Wieluń
Adres: Różana 3
Kod pocztowy: 98-300

Firma została dodana: 2021-06-18
Źródła:
https://megadrive.com.pl/przekladnie-standardowe,41,pl.htmlAutor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź