Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Jammer GPS ShopJammer GPS Shop - Zagłuszacz telefonów komórkowych


Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych to podstawa działalności wielu instytucji, gdzie obieg informacji o różnym stopniu tajności jest kluczowy dla ich prawidłowego funkcjonowania. W tego rodzaju miejscach chroni się przekaz generowany zarówno pisemnie, jak i za pośrednictwem wiadomości e-mail lub głosowej. 

Najtrudniej jest monitorować przebieg ostatni rodzaj transmisji. Rozmowa twarzą w twarz lub za pośrednictwem telefonu może być odbierana przez osoby nieupoważnione. Jeśli tego rodzaju środków komunikacji używa się do przekazywania informacji stanowiących tajemnicę państwową lub mających duży wpływ na bezpieczeństwo polityczne, gospodarcze czy wojskowe bądź godzących w rację stanu, wzrasta niebezpieczeństwo ich upublicznienia, a tym samym zwiększa się ryzyko destabilizacji państwowej. 

Monitoring rozmów telefonicznych nie jest obecnie czymś niezwykłym. Rozwój technologii użytkowych sprawia, że podsłuchiwanie i nagrywanie konwersacji przez aparat komórkowy lub stacjonarny nie wymaga dużo trudu. Obecnie można prowadzić nasłuch także radiowo, bez konieczności umieszczania nadajnika z mikrofonem w bezpośrednim pobliżu aparatu telefonicznego. Pozwala to sczytywać rozmowy bez obawy bycia nakrytym na tej czynności.

Na szczęście ta sama technologia, która umożliwia nasłuch, jest w stanie go unieszkodliwić. Agencje wywiadowcze oraz kancelarie tajne działające na usługach państwa korzystają z szeregu rozwiązań, które mają na celu skuteczne zablokowanie sygnału dźwiękowego oraz brak możliwości jego odkodowania przez stronę przeciwną. Powszechność użycia smartfonów sprawiła, że niezbędny okazał się również odpowiedni zagłuszacz telefonów komórkowych. 

Sprzęt tego typu jest również użytkowany przez osoby prywatne, ceniące sobie prywatność. Nie mają one problemów z nabyciem antypodsłuchów. Taki asortyment można znaleźć w ofercie na stronie internetowej jammergps.pl. Klient znajdzie tam zróżnicowane modele, które można łatwo dobrać do własnych potrzeb, by mieć pewność, że przekazywanie informacji przez telefon odbywa się w bezpieczny sposób.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jammergps.pl/
Numer telefonu: 739 698 166
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Firma została dodana: 2021-06-21
Źródła:
https://jammergps.pl/produkt/zagluszacz-jammer-gps-sos-vhf-150-wat/Autor wpisu: Jerzy Zawadzki


Działalności z tej samej branży

Leśniewski
ul. Rzemieślnicza 2, 83031 Różyny
ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Wybickiego 67, 83050 Lublewo Gdańskie
Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13, 83130 Pelplin