Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AR-FIZTrener personalny Poznań - cennik


Niektóre osoby mają problemy ze zmotywowaniem się do regularnego uczęszczania na siłownię. Wykonywanie tych samych ćwiczeń z biegiem czasu zaczyna nużyć, dlatego dobrym pomysłem może okazać się nawiązanie współpracy z trenerem personalnym, czyli wykwalifikowanym specjalistą, który tworzy indywidualne plany treningowe dopasowane do aktualnych umiejętności, potrzeb oraz stanu zdrowia swoich podopiecznych. Wszystko to sprawia, że ryzyko występowania bolesnych kontuzji jest znikome.

Trener osobisty jest czymś więcej niż tylko instruktorem. To osoba, której zadaniem jest wspieranie podopiecznych w osiąganiu coraz lepszych wyników. Treningi różnią się od siebie i zazwyczaj trwają godzinę. Ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania. Składają się one z rozgrzewki, części głównej oraz końcowej koncentrującej się na wyciszeniu organizmu po przebytym wysiłku fizycznym. Spotkania tego typu odbywają się na siłowniach, w których znajdują się niezbędne maszyny oraz akcesoria, takie jak hantle, maty czy rollery.

Doświadczony trener personalny z Poznania zapewniający korzystny cennik udostępnia ofertę na witrynie ar-fiz.com. Kontaktują się z nimi zarówno osoby początkujące, jak i takie, które uczestniczyły w podobnych zajęciach w przeszłości. Jeśli zachodzi taka potrzeba, trener przeprowadza niezbędne pomiary, dzięki którym określa wagę klienta, poziom wody w organizmie oraz zawartość tkanki tłuszczowej. Niektórzy wykonują także fotografie sylwetki, dzięki czemu można obserwować swoje postępy.

Pierwsze spotkanie różni się nieco od kolejnych treningów, ponieważ jego celem jest poznanie kondycji podopiecznego oraz technik wykonywanych przez niego ćwiczeń. Ogromną zaletą współpracy z takim specjalistą jest niewielkie ryzyko popełniania błędów oraz zachowanie odpowiedniej postawy. Na bieżąco koryguje on bowiem nieprawidłowości, które zdarzają się szczególnie wśród osób początkujących. Treningi personalne pomagają spalać kalorie, poprawiają nastrój, redukują stres i motywują do regularnego wysiłku.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://ar-fiz.com/
Numer telefonu: +48 501 484 316
Miejscowość: Poznań
Adres: Przybyszewskiego 44A
Kod pocztowy: 60-101

Firma została dodana: 2021-07-01
Źródła:
http://ar-fiz.com/cennik/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno