Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

TRI-COLOR sp. z o.o.Tri-Color • Spektrofotometry


Nowoczesne technologie oświetleniowe są dziś powszechnie użytkowane niemal wszędzie, od przestrzeni prywatnej, biurowej, aż po miejsca świadczenia wszelkiego rodzaju usług. Poleca się stosowanie systemów typu LED z uwagi na ich niską emisyjność, mniejsze nagrzewanie się, a tym samym zapobieganie podnoszeniu się temperatury w pomieszczeniu (do czego często dochodziło przy zastosowaniu zwykłych żarówek i lamp) oraz obniżenie kosztów użytkowych. Oświetlenie ledowe pobiera i zużywa mniej energii elektrycznej, a także czas jego pracy jest dłuższy, więc nie ma potrzeby częstej wymiany elementów na nowe. 

Technologia LED jest obecnie szczególnie chętnie wykorzystywana jako oświetlenie miejsc, gdzie istnieje konieczność zastosowania stałego źródła światła. Na takie rozwiązanie już dawno zdecydowały się różnego rodzaju zakłady produkcyjne, ośrodki medyczne, czy administratorzy budynków publicznych, na przykład banków. Warto jednak pamiętać, że oprócz niewątpliwych korzyści, jakie niesie za sobą ledowe światło, przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa mienia oraz możliwości pracy w systemie dziennym i nocnym, co znacząco wpływa na ilość przerobu, to popularne "LEDY" mogą także nieść ze sobą pewne zagrożenie. Tyczy się ono przede wszystkim kwestii zdrowia osób przebywających w strefie bezpośredniego oddziaływania światła. Zły dobór mocy oraz barwy lampy może powodować problemy ze wzrokiem, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, a nawet utratę przytomności. 

W celu eliminacji tego typu sytuacji warto serwisować oświetlenie u sprawdzonego realizatora, dysponującego odpowiednim sprzętem pomiarowym. Swoje usługi w tym zakresie poleca firma TRI-COLOR. Jej pracownicy chętnie podejmą współpracę z klientami biznesowymi oraz instytucjami finansowanymi z budżetu państwa w zakresie kontroli parametrów światła w użytkowanych budynkach. Firma działa także jako dystrybutor sprzętu pomiarowego. Udostępnia między innymi spektrofotometry znanych i cenionych na świecie marek, świetnie nadające się do pracy w każdych warunkach. Powyższe urządzenia mogą być także wykorzystywane w laboratorium.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.tri-color.pl
Numer telefonu: 606 365 439
Miejscowość: Narama
Adres: Jodłowa 50
Kod pocztowy: 32-095

Firma została dodana: 2021-06-29
Źródła:
https://www.tri-color.pl/spektrofotometry-przenosneAutor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków