Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

SEATBELTSZderzak przedni mercedes a klasa | https://seatbelts.pl/


Na drodze nawet ostrożnego i rozważnego kierowcę może w każdej chwili spotkać przykry wypadek. Wystarczy, że inni użytkownicy szosy prowadzą zbyt brawurowo lub wymuszają pierwszeństwo. Chwila nieuwagi z ich strony i stłuczka, a nawet poważny wypadek komunikacyjny staje się faktem. Jest to z pewnością nieprzyjemna sytuacja zarówno dla osoby poszkodowanej, jak i winowajcy. Powstałe na skutek uderzenia uszkodzenia na obu uczestniczących w kolizji pojazdach często nie pozwalają kontynuować jazdy, co podnosi koszty naprawy również o cenę skorzystania z usługi pomocy drogowej i przetransportowania aut na parking lub mechanika. Dodatkowo też obaj kierowcy mogą zostać ukarani punktami karnymi i mandatem przez policję albo straż miejską. 

W przypadku stłuczki najczęściej występującym elementem do wymiany jest przedni zderzak. Nie jest to część uniwersalna, chcąc ją wymienić na nowy, trzeba zwrócić się do odpowiedniego dostawcy i zamówić model odpowiadający marce i rodzajowi posiadanego samochodu. Powoduje to nieco komplikacji, gdyż obecne zróżnicowanie pojazdów na polskich drogach jest naprawdę duże. Znalezienie realizatora, który w jak najkrótszym czasie dostarczy zamówienie, bez względu na to, czy będzie to zderzak przedni do Mercedesa A klasy, czy do innego auta, jest więc kluczowe. 

Poszukując części do samochodu, warto zajrzeć na stronę internetową seatbelts.pl. Pod podanym likiem działa sklep online, dysponujący zróżnicowanym asortymentem przydatnym przy wszelkiego rodzaju pracach motoryzacyjnych. Klient znajdzie tam między innymi zderzaki przednie lub tylne oraz pasy bezpieczeństwa. Warto zapamiętać kontakt do wspomnianego dostawcy i skorzystać z jego oferty, kiedy auto uległo zniszczeniu po  wypadku lub stłuczce albo też kiedy klient nabędzie pojazd używany uszkodzony i chce wymienić w nim poszczególne części na nowe. 

Specjalnością pracowników realizatora jest naprawa i regeneracja pasów bezpieczeństwa oraz ich koloryzacja. Zamówienie takiej usługi pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo podczas jazdy, a wnętrzu samochodu nada indywidualności. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://seatbelts.pl/
Numer telefonu: 783567025
Miejscowość: Wschowa
Adres: Siedlnica 30
Kod pocztowy: 67-400

Firma została dodana: 2021-08-09
Źródła:
https://seatbelts.pl/pl/p/Zderzak-przod-Mercedes-A-klasa-W176/40Autor wpisu: Klara Kaźmierczak


Działalności z tej samej branży

Węgier Glass
ul. Szklarska 39, 68200 Żary
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. K. Szymanowskiego 1C, 67100 Nowa Sól
Zielarnia Klasztorna
ul. Kazimierza Lisowskiego 16, 65072 Zielona Góra