Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąHEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Maszyna do czyszczenia butów


Elegancki i schludny strój to obecnie konieczność w wielu życiowych sytuacjach. Jest on również wymagany jako codzienny ubiór w zakładach pracy, gdzie obowiązuje rygorystyczny dress code. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju biurach, instytucjach świadczących usługi finansowe, czy obiektach administracji publicznej. 

Jednym z najczęściej podnoszonych atrybutów elegancji jest odpowiednio zadbane obuwie. Dbanie o tę część garderoby jest więc obowiązkiem każdego pracownika, którego standardowym ubiorem jest garnitur (zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej). Wielu pracodawców, aby ułatwić swoim podwładnym czynności związane z utrzymaniem obuwia w czystości na przykład podczas deszczowego dnia, zdecydowało się na doposażenie stref wejściowych swoich firm o nowoczesne, funkcjonalne i bardzo przydatne rozwiązanie, jakim jest maszyna do czyszczenia butów. To niedrogi oraz kompaktowy sprzęt, bardzo łatwy w obsłudze. Dostawcą, u którego można zamówić tego typu urządzenie, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej shinego.pl. To krajowa marka, która coraz lepiej rozumie potrzeby zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych, jeśli chodzi o lśniące, zadbane obuwie.

Korzyści wynikających z zastosowania takiego rozwiązania w przedsiębiorstwie lub jednostce administracyjnej jest wiele. Główną, często podnoszoną przez pracowników i pracodawców, jest utrzymanie odpowiedniego wizerunku i standardów obsługi klienta. Wpływa to również w bardzo dużym stopniu na postrzeganie danej jednostki jako przyjaznej dla odwiedzających oraz nowoczesnej. Jest to także duże i doceniane wsparcie dla serwisu sprzątającego, zajmującego się utrzymywaniem danej przestrzeni w czystości. Korzystanie zarówno przez pracowników, jak i klientów czy petentów z maszyny do czyszczenia butów znacząco zmniejsza ilość drobinek błota, kurzu i brudu, nanoszonych każdorazowo przez osoby wizytujące. Niweluje także obecność tego typu elementów w powietrzu, co poprawia jakość oddychania i zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń chociażby na sprzęcie komputerowym.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://shinego.pl/
Numer telefonu: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Firma została dodana: 2021-08-22
Źródła:
https://shinego.pl/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa