Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-MaterekWejherowo psycholog - http://psychoterapia.nets.pl/


Osoby, u których występują różnego rodzaju zaburzenia emocjonalne i problemy natury psychicznej mogą skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty. Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek zajmuje się pacjentami, którzy doświadczają traumatycznych i trudnych sytuacji, takich jak poronienie, utrata pracy lub rozwód. Dzięki odpowiedniemu podejściu może właściwie zdiagnozować daną osobę, a także dobrać skuteczne rozwiązania. Psycholog z Wejherowa wykorzystuje różne rodzaje terapii, które sprawdzają się w przypadku występowania problemów emocjonalnych, zaburzeń nastroju, depresji. Gabinet jest miejscem, gdzie można poradzić sobie z wieloma trudnościami, które często uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie i pogarszają jakość życia.

Doświadczona specjalistka wykorzystuje zazwyczaj psychoterapię dynamiczną, która jest często stosowana w leczeniu problemów nerwicowych oraz psychotycznych. Sprawdza się w przypadku pacjentów, którzy nie radzą sobie w życiu, nie potrafią nawiązać prawidłowych kontaktów z innymi ludźmi, są nadmiernie zestresowani. W poradni można pokonać różne kryzysy życiowe, rozwiązać problemy zewnętrzne i wewnętrzne. Stosuje się tu także dialog terapeutyczny. Dzięki niemu można osiągnąć pożądane efekty, poprawić jakość życia pacjentów. Ważne jest, by nawiązać właściwą relację z każdą osobą, zadbać o to, by czuła się swobodnie i komfortowo. Należy również unikać oceniania i przedstawiania gotowych rozwiązań.

Pierwsze spotkanie z terapeutką polega na zapoznaniu się z problemami pacjenta. Kolejnym krokiem jest opracowanie skutecznego planu leczenia. W gabinecie można poradzić sobie z nadmiernym smutkiem, niepokojem, przygnębieniem, a także brakiem poczucia sensu życia. Dzięki terapii pacjenci zwiększają swoją samoświadomość, wzmacniają własną niezależność, uczą się reagować w odpowiedni sposób na różne trudności. Stają się pewni siebie, niezależni i gotowi na poradzenie sobie z niepowodzeniami. Specjalistka zajmuje się dorosłymi, program leczenia dostosowuje indywidualnie do każdej osoby.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://psychoterapia.nets.pl/
Numer telefonu: 600016854
Miejscowość: Wejherowo
Adres: Wałowa 20
Kod pocztowy: 84-200

Firma została dodana: 2021-08-20
Źródła:
http://psychoterapia.nets.pl/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Leśniewski
ul. Rzemieślnicza 2, 83031 Różyny
Jammer GPS Shop
ul. ,
ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Wybickiego 67, 83050 Lublewo Gdańskie