Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HANNSA PRECISIONCentrum obróbcze


Podczas masowej produkcji liczy się nie tylko wysoka precyzja, ale też czas poświęcany na obróbkę. Z tego powodu w ostatnich latach można zaobserwować zwiększone zainteresowanie profesjonalnymi centrami obróbczymi, czyli wszechstronnymi urządzeniami spotykanymi w wielu zakładach. Bez trudu zastępują one zwykłe frezarki CNC wykorzystywane w przeszłości i dają szansę wykonywania kilku procesów w sposób całkowicie zautomatyzowany. Innymi słowy, centra ułatwiają tworzenie skomplikowanych wzorów z uwzględnieniem detali znajdujących się w danym projekcie.

Umożliwiają one frezowanie oraz wykonywania rowków i otworów, dzięki czemu nie trzeba zaopatrywać się w dodatkowe frezarki czy wiertarki. Ponadto są w stanie pracować przez całą dobę, również w weekendy, a wszystko to bez konieczności robienia przerw. Z tego powodu przedsiębiorcy nie są zmuszeni do zatrudniania nowych specjalistów, wypłacania im pensji czy odprowadzania comiesięcznych składek. Nowoczesne sprzęty zapewniają dużą różnorodność cięć i otworowań, a ponadto gwarantują całkowitą automatyzację działań wedle wcześniej stworzonego programu.

Niektóre modele dostępne na rynku umożliwiają chłodzenie wybranych elementów za pomocą suchego powietrza lub mgły olejowej, co przekłada się na wydajność oraz mniejsze ryzyko zaklejania się narzędzi. Wyposażono je w praktyczne osie obrotowe przydatne podczas produkcji butelek i innych produktów. Urządzenia te są wykorzystywane podczas obróbki litego drewna, tworzyw sztucznych, miękkich metali, takich jak miedź oraz płyt meblowych.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Hannsa. Każde jej centrum obróbcze to zaawansowana technologicznie maszyna, która jest jednocześnie prosta w obsłudze. Urządzenia te zamawiają przedsiębiorcy z branży produkcyjnej i przemysłowej, którzy chcą skrócić czas prac odbywających się w ich zakładach. Spotyka się je także w fabrykach oraz firmach wytwarzających maszyny budowlane i części lotnicze. Dzięki nim istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z mniejszych sprzętów, które bywają bardziej zawodne.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.hannsa.pl/
Numer telefonu: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Firma została dodana: 2021-09-08
Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa