Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Apteka UrticaTabletki z karczocha na wątrobę | https://www.aptekaurtica.pl/


Karczoch to roślina o właściwościach prozdrowotnych. Ma bowiem działanie rozkurczowe, a ponadto wspiera pracę układu pokarmowego, przyspiesza wydzielanie żółci, zwiększa ilość soków trawiennych i zapewnia właściwe funkcjonowanie wątroby. Wyciąg z karczocha skutecznie oczyszcza organizm, dlatego znajduje zastosowanie między innymi wśród osób będących na detoksie. Przyspiesza pozbywanie się zalegających w organizmie toksyn, co przekłada się na lepsze samopoczucie i mniejsze ryzyko występowania dolegliwości bólowych.

Preparaty z karczochem zamawiają osoby będące na diecie, które chcą schudnąć. Przyspieszają one przemianę materii i ułatwiają kontrolowanie wagi. To dobre rozwiązanie wśród osób z kamicą żółciową, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zbyt wysokim cholesterolem oraz miażdżycą. Przydaje się ono pacjentom cierpiącym problemy z układem pokarmowym. Środki tego typu regulują rytm wypróżnień i zmniejszają ryzyko pojawiania się zaparć. Dzieje się tak ze względu na dużą ilość błonnika.

Substancje lecznicze znajdujące się w karczochu to przede wszystkim:

  • witamina C oraz E,
  • fosfor,
  • magnez,
  • wapń,
  • potas.

Roślina ta jest niskokaloryczna i wykazuje pozytywne działanie na układ krwionośny. W jej składzie znajduje się inulina, będąca wielocukrem zwiększającym uczucie sytości, co przyspiesza procesy odchudzania. Składnik ten wpływa również na perystaltykę jelit i skład jakościowy mikrobiomu w jelitach.

Firmą sprzedającą tabletki z karczocha na wątrobę jest Apteka Urtica. Proponuje ona środki tworzone na bazie roślin, które sprawdzają się wśród osób z różnymi dolegliwościami. Opisywane preparaty zmniejszają ryzyko otłuszczania wątroby, co przyspiesza jej regenerację. Stanowią one źródło polifenoli, takich jak cynaryna, kwas chlorogenowy czy antocyjany oraz substancji spowalniających starzenie się organizmu. Środki z karczochem wykazują działanie przeciwzapalne, ponieważ zwiększają produkcję cytokin prozapalnych. Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci oraz promieni słonecznych.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.aptekaurtica.pl/
Numer telefonu: 571-381-182
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Adres: Królowej Jadwigi 12
Kod pocztowy: 47-232

Firma została dodana: 2021-09-30
Źródła:
https://www.aptekaurtica.pl/aboca-karczoch-zwyczajny-na-zdrowa-watrobe-50-kapsulek.htmlAutor wpisu: Klara Kaźmierczak


Działalności z tej samej branży

AZTECH
ul. Powstańców 70, 47220 Kędzierzyn Koźle
Graintech Sp. z o.o.
ul. Akacjowa 2E, 49318 Skarbimierz-Osiedle
Nowoczesna Medycyna
ul. Krapkowicka 4, 46061 Folwark