Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Lazienka360.plWanny wolnostojące, czyli wygoda i uniwersalny styl


Planując wykończenie łazienki, wielu inwestorów zwykle zadaje sobie pytanie, czy wybrać prysznic, czy jednak zdecydować się na wannę?  Liczne zalety, jakimi wyróżniają się wanny wolnostojące dostępne w ofercie sklepu internetowego LAZIENKA360.PL sprawiają, że ich wybór to rozwiązanie, które zdecydowanie warto rozważyć. 

Zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i jakości wykonania są to elementy wyposażenia, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Rewelacyjny design, za którym stoją najlepsi europejscy projektanci, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne, równie dobrze prezentując się zarówno w przypadku klasycznych, jak i modernistycznych koncepcji wystroju. Do tego dochodzi pierwszorzędna ergonomia - dopracowany kształt i wyprofilowane krawędzie nie tylko wyglądają imponująco, lecz przy tym gwarantują znakomitą wygodę użytkowania, stwarzając idealne warunki do relaksu po ciężkim dniu. Oczywiście ze względu na rozmiary, wybór opisywanych elementów polecany jest przede wszystkim w większych łazienkach.

Osobna kwestia to jakość i właściwości użytkowe materiałów wykorzystanych w procesie produkcyjnym. Korpus z akrylu lub ceramiki wykazuje znakomite walory pod względem kwestii higienicznych. Jest łatwy do utrzymania w czystości, a jego wierzchnia warstwa wykazuje właściwości antybakteryjne. Z kolei konstrukcja bazuje na komponentach z wysokogatunkowej stali ocynkowanej z regulowanymi nóżkami. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką stabilność i wieloletnią odporność na eksploatację. Oprócz walorów materiałowych użytkownicy mogą liczyć także na nowoczesne funkcje związane z odpływem wody. Zastosowane podejście konstrukcyjne ogranicza do minimum problemy związane z zapychaniem.

Wspomniany dystrybutor działa na rynku od wielu lat i może pochwalić się szerokimi kontaktami handlowymi. Korzystne umowy partnerskie sprawiają, że jego klienci mogą liczyć na dostęp do modeli z najnowszych kolekcji w niezwykle konkurencyjnych cenach. Do tego dochodzi fachowe wsparcie i profesjonalne doradztwo ze strony wysoko wykwalifikowanych specjalistów.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://lazienka360.pl
Numer telefonu: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400

Firma została dodana: 2021-11-04
Źródła:
https://lazienka360.pl/pl/c/Wanny-wolnostojace/39Autor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno