Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Quality Hotel Supply sp. z o.o.Wygoda i relaks. Które kapcie hotelowe wybraliby goście?


O standardzie hotelu oraz o tym, jak postrzegają dany obiekt odwiedzający, często decydują – wydawałoby się – mało znaczące detale. Na ocenę gości może wpływać między innymi wyposażenie, jakość mebli hotelowych, ale także jakość i gatunek kosmetyków dostarczanych do łazienek. Aby mieć gwarancję, że wszyscy przebywający w miejscu noclegowym klienci będą zadowoleni, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. O to, by wszystko było w jak najlepszym guście i by spełniało oczekiwania bardzo wymagających gości, pomaga zadbać poznańska firma dostarczająca kosmetyki, galanterię, środki do sprzątania oraz dezynfekcji dla branży hotelarskiej. Co więcej, na stronie internetowej sklep.qhs.one można nabyć również najpotrzebniejsze sprzęty:

  • żelazka,
  • deski do prasowania,
  • minibary,
  • wagi łazienkowe,
  • suszarki z praktycznymi uchwytami do mocowania na ścianie,
  • czajniki elektryczne.

Ponadto punkt ten oferuje także asortyment, który trudno znaleźć w zwykłych sklepach: wózki bagażowe, bagażniki do pokojów, czyli stojaki, na których goście mogą postawić swoje torby podróżne, bez narażania ich na zabrudzenie, a także rzecz niezwykle istotną dla każdego odwiedzającego – kapcie hotelowe. Ten element wyposażenia pozwala odprężyć się nawet po bardzo długiej trasie, po spotkaniach biznesowych czy intensywnym zwiedzaniu okolicy. Kapcie można założyć po kąpieli, aby wygodnie dotrzeć do łóżka, ale także w ciągu dnia, gdy gość chce się przemieszczać po terenie hotelu lub udać się na posiłek do restauracji.

Komfortowe obuwie dla gości dostępne jest w kilku rozmiarach, tak aby również najmłodsi mogli zadbać o swoje stopy. Klapki można zamówić w wersji pełnej lub odkrywającej palce, do wyboru jest też kilka wersji kolorystycznych. Wszystkie modele wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów, mają miękką wyściółkę zapewniającą maksymalną wygodę, a także antypoślizgową podeszwę. Kapcie prezentują się bardzo estetycznie, są uszyte z dużą dokładnością. Oczywiście wszystkie produkty z tej kategorii są jednorazowe, przeznaczone dla jednego gościa hotelowego, co zapewnia pełną higienę i bezpieczeństwo.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://sklep.qhs.one
Numer telefonu: 601 507 287
Miejscowość: Poznań
Adres: Przyjaźni 21
Kod pocztowy: 61-689

Firma została dodana: 2021-11-04
Źródła:
https://sklep.qhs.one/pl/c/Kapcie-hotelowe/74Autor wpisu: Oliwia Sokołowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno