Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Ubezpieczenia Paulina WilczakUbezpieczenia samochodów w Lublinie z szybką wypłatą


Obligatoryjny wykup ubezpieczenia komunikacyjnego nie zawsze pozwala uzyskać pełnię zwrotu w przypadku uczestnictwa właściciela pojazdu w wypadku komunikacyjnym. Z tego też powodu wielu kierowców, mając na względzie rosnącą liczbę kolizji spowodowaną niefrasobliwością prowadzących oraz wsiadaniem przez nich za kierownicę pod wpływem różnych substancji upośledzających poziom koncentracji, decyduje się na skorzystanie z oferty biur proponujących dodatkowy pakiet ochronny. 

Realizatorem, który może przedstawić właścicielowi pojazdu personalizowaną wersję ubezpieczenia samochodu zarejestrowanego w Lublinie, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej pwubezpieczenia.pl. Jej kadra zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zakres usług został opracowany z myślą o zapewnieniu kierowcy atrakcyjnej alternatywy lub satysfakcjonującego go uzupełnienia świadczeń, które mogą zaproponować towarzystwa ubezpieczeniowe, oferujące standardową ochronę OC.

Wykup dodatkowego ubezpieczenia to warta rozważenia opcja dla osób, które pokonują każdego dnia wiele kilometrów w drodze do pracy lub podczas realizacji innych, istotnych zadań i z tego powodu są bardziej narażone na uczestnictwo w różnego rodzaju kolizjach drogowych. Opłacając miesięczną składkę (której wysokość można również dobrać do możliwości finansowych właściciela pojazdu), łatwo zyskać dodatkowe środki na naprawę samochodu w przypadku zwykłej stłuczki na drodze lub też poważniejszego zderzenia. Takie świadczenie jest wypłacane bardzo szybko, a pośrednik chętnie pomaga przy przeprowadzaniu niezbędnej procedury administracyjnej. 

Wspomniany realizator może rozszerzyć ofertę ubezpieczenia o dodatkowe kwestie. Jest w stanie zaproponować ochronę mienia (na przykład domu lub mieszkania) lub też życia (klienta oraz członków jego rodziny). Proponuje też świadczenia dla rolników, co jest docenianą przez wiele osób opcją, szczególnie w okolicach Lublina, gdzie znajduje się wiele wielkoobszarowych gospodarstw rolnych.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://pwubezpieczenia.pl
Numer telefonu: 535 755 503
Miejscowość: Lublin
Adres: Okrzei 2
Kod pocztowy: 20-128

Firma została dodana: 2021-11-30
Źródła:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Speed Car - stacje kontroli pojazdów
ul. Al. Lotników Polskich 134, 21040 Świdnik
Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek
ul. Janowska 66a, 20509 Lublin
Abak System Sp. z o. o.
ul. Wolska 11A, 20411 Lublin