Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AB-rentKorzystne warunki wynajmu samochodów dla firm


W wielu przedsiębiorstwach zdarzają się czasem sytuacje, że z dnia na dzień potrzebny jest dodatkowy środek transportu. Nie każde może sobie pozwolić na zakup nowego auta, a dla wielu jest to nieopłacalne, jeśli takie sytuacje są rzadkością i zdarzają się tylko w pewnych okresach. Z pomocą może wówczas przyjść firma z linku ab-rent.pl oferująca wynajem samochodów dla firm w rozsądnych cenach.

Jest to opcja niezwykle korzystna, tym bardziej że im dłuższy termin wynajmu, tym miesięczna opłata jest niższa. Przedsiębiorstwo wypożyczające dowolne auto po prostu korzysta z niego, płacąc niezmienne raty. Nie interesują go zmiany kosztów eksploatacji, ponieważ ma podpisaną umowę, która obowiązuje obie strony. Nie musi się martwić o przeglądy, ewentualne naprawy czy ubezpieczenia, ponieważ to wszystko należy do obowiązków właściciela pojazdu. Firma wynajmująca nie żąda od klienta żadnego wkładu własnego. Bardzo ważne jest też to, że może on korzystać z samochodu cały czas, w taki sposób, jaki w danym momencie jest konieczny.

W ofercie firmy, działającej na terenie całego kraju i mającej przedstawicielstwa w wielu większych miastach, można znaleźć zarówno auta osobowe w różnych klasach, jak i dostawcze, dlatego każdy klient znajdzie odpowiedni pojazd, dopasowany do jego potrzeb.

W ramach usługi przedsiębiorstwo to gwarantuje:

  • ubezpieczenie pojazdu OC, AC i NNW,
  • assistance,
  • samochód zastępczy na czas naprawy w przypadku szkody,
  • regularne przeglądy,
  • zakup, przechowanie i wymianę opon sezonowych.

Możliwy jest wynajem krótko i długoterminowy. Oczywiście, ten drugi jest korzystniejszy, a umowę można podpisać nawet na 60 miesięcy. Co więcej, klient może otrzymać auto zupełnie nowe, prosto z salonu. Każdy wynajmujący pojazd ma możliwość wyboru takiej oferty, jaka spełni jego oczekiwania, ponieważ przedsiębiorstwo to stara się je indywidualizować. Co więcej, jeżeli w trakcie trwania umowy klient chciałby zmienić samochód na inny, również jest taka możliwość.

Opcja wynajmu jest o wiele korzystniejsza niż leasing chociażby dlatego, że korzystający z leasingu sami ponoszą koszty związane z ubezpieczeniem i dbaniem o stan techniczny pojazdu. Warto rozważyć pierwszy wariant, który jest znacznie korzystniejszy. Firma dostarcza klientom pojazdy na miejsce, starając się o zachowanie wysokich standardów usług.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.ab-rent.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Wrocław
Adres: Sycowska 13
Kod pocztowy: 51-319

Firma została dodana: 2021-12-10
Źródła:
https://www.ab-rent.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowyAutor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików