Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KAIKO photo albumsAlbum na zdjęcia 9 x 13 – idealny pomysł na prezent


Dobór odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby zwykle nie sprawia kłopotu. Jeśli obdarowywany jest kimś dobrze znanym darczyńcy, wówczas niespodzianka na pewno będzie trafiona. Jak jednak sprawić, by podarunek przypadł do gustu komuś, kogo nie łączą zażyłe relacje z obdarowującym? Najlepiej sięgnąć po prezent w miarę uniwersalny, a przy tym przydatny. Jedną z opcji jest album na zdjęcia, dzięki któremu można uporządkować i bezpiecznie przechowywać te cenne pamiątki.

Szukając odpowiedniego modelu, warto zainteresować się oryginalnymi albumami tworzonymi przez firmę Kaiko. Są to pięknie wykonane zeszyty spięte klamrą lub tradycyjnym szwem introligatorskim. Spiralka łącząca karty prezentuje się bardzo ładnie, jest metalowa i mocna. Mocowania oferowane są w trzech wybarwieniach: miedzianym, srebrnym oraz imitującym stare złoto. Wewnątrz znajdują się grube karty, do których za pomocą solidnej dwustronnej taśmy przyczepia się fotografie. Papier służący za tło dla naklejanych odbitek może być w kolorze czarnym, écru lub granatowym – barwa służy dobremu wyeksponowaniu każdego rodzaju obrazu.

Dodatkowo albumy dostępne są w kilku rozmiarach, tak aby na jednej karcie zmieściły się zdjęcia o różnych wielkościach – od najmniejszych polaroidowych po największe 15 x 23 cm. Album na zdjęcia 9 x 13 cm, czyli na najpopularniejszy format, to model MINI, mający około 15 cm wysokości i 20 szerokości. Można też zdecydować się na wariant MEDIUM – na jednej jego stronie zmieszczą się aż dwie fotografie 9 x 13 cm. Oprócz tego oferta obejmuje też wyjątkowe księgi gości, w których znajdzie się miejsce i na pamiątkowe wpisy, i na zdjęcia dokumentujące ważne wydarzenia.

Wszystkie albumy szyte są ręcznie z największą starannością. Okładkę pokrywa wysokiej jakości płótno introligatorskie, a w przypadku linii UPCYCLING jest to materiał z odzysku. Tkaniny, którym w ten sposób twórcy albumów dają drugie życie, są dobierane nie tylko pod kątem wytrzymałości, ale także wyglądu. Dzięki temu albumy są jedyne w swoim rodzaju, a poszczególne modele powstają w liczbie nieprzekraczającej kilku sztuk.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kaiko.shop/
Numer telefonu: +48698414405
Miejscowość: Kraków
Adres: Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 49A
Kod pocztowy: 31-517

Firma została dodana: 2021-12-14
Źródła:
https://www.kaiko.shop/tagi/album-na-zdjecia-9x13/Autor wpisu: Klara Kaźmierczak


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków