Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Novento Sp. z o.o. Sp. j.Koncentrator tlenu - gdzie wynajem?


Wynajem sprzętu medycznego to dziś często wybierana opcja przez pacjentów i ich opiekunów, szczególnie gdy dysponują oni ograniczonymi środkami finansowymi. W wielu przypadkach zakup urządzenia (nawet niezbędnego do ratowania zdrowia i życia) stanowi zaporowy koszt dla domowego budżetu. Decydując się na ajencję, można uniknąć konieczności zapożyczania się lub przeznaczenia wszystkich oszczędności na nabycie maszyny, a jednocześnie móc bezproblemowo ją użytkować, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Z uwagi na rosnącą liczbę chorych borykających się z różnego rodzaju schorzeniami układu krążenia i oddechowego, rośnie zapotrzebowanie na tego typu sprzęt, jak respirator czy koncentrator tlenu. Wynajem takich zaawansowanych technologicznie rozwiązań może dla laika generować sporo problemów. Warto przed podpisaniem umowy z dostawcą upewnić się, że proponowane przez niego produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i pochodzą od uznanych wytwórców, dających wieloletnią gwarancję na ich użytkowanie. Z uwagi na specyfikę urządzeń i ich zastosowanie niezbędne jest, by realizator zapewnił również kompleksowe szkolenie w zakresie obsługi wybranej maszyny. 

Firma Novento Sp. z o.o. Sp. j. z powodzeniem spełnia powyższe wymogi. Może także zaproponować swoim klientom rozszerzenie świadczeń i specjalistyczną, długoterminową opiekę nad chorym w jego domu, w tym również obsługę sprzętu używanego w terapii oraz dostarczanie niezbędnego wyposażenia pomocniczego, na przykład opatrunków czy innych materiałów medycznych. Powyższa opcja jest ratunkiem w szczególności dla osób mieszkających samotnie, seniorów oraz chorych ze zdiagnozowanymi schorzeniami współistniejącymi. Świadczenia są wykonywane przez zespół specjalistów, którzy, oprócz wiedzy i doświadczenia zawodowego, legitymują się również odpowiednim podejściem psychologicznym zarówno w stosunku do chorego, jak i do jego opiekunów. Wspierają każdą ze stron w systemie 24/7, zapewniając tak niezbędne w procesie leczenia bezpieczeństwo i spokój.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://novento.pl
Numer telefonu: 531 419 147
Miejscowość: Poznań
Adres: Bastionowa 33
Kod pocztowy: 61-663

Firma została dodana: 2022-01-11
Źródła:
https://novento.pl/wypozyczalnia-sprzetu-medycznego/Autor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno