Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AKP PROGRESS Spółka z o.o.Gdzie można nabyć niezawodne oczyszczarki wirnikowe?


Przedsiębiorstwo AKP Progress zajmuje się produkcją rozmaitych urządzeń służących do oczyszczania różnych powierzchni z resztek lakierów, a także do wygładzania rozmaitych materiałów. To innowacyjna firma, której produkty są znane na całym świecie i cenione za trwałość, niezawodność i przemyślane rozwiązania. Jest to przedsiębiorstwo dbające o klienta i umiejące idealnie dopasować każde urządzenie do konkretnych potrzeb jego firmy. Nie tylko produkuje, ale też:

  • doradza w wyborze technologii i urządzeń,
  • dostarcza części zamienne i materiały eksploatacyjne,
  • serwisuje i naprawia urządzenia wyprodukowane przez nie, ale też przez firmy, których tradycje przejęło po reorganizacji.

Jest wiele maszyn w ofercie tego przedsiębiorstwa, które spełnią oczekiwania nabywców, a wśród nich można między innymi wymienić oczyszczarki wirnikowe. Są to urządzenia bezpyłowe, pozwalające na oczyszczanie różnych elementów metalowych. Można je nabyć w wielu modelach. Są skuteczne i niezwykle proste w użytkowaniu. Pragnąc przygotować daną rzecz do malowania, wystarczy umieścić ją w specjalnym bębnie i włączyć wirniki rzutowe, które wyrzucają ścierniwo pod wpływem sprężonego powietrza. Piasek czy inne ścierniwo usuwa resztki rdzy, starych powłok lakierniczych i zanieczyszczenia.

Ponieważ cały proces odbywa się w zamkniętej komorze, jest on bezpieczny i ekonomiczny, a użyte do obróbki ścierniwo można wykorzystać ponownie. Trafia ono do zsypu na dole urządzenia, gdzie jest czyszczone i może ponownie wrócić do użytku.

Asortyment producenta tych prostych, ale niezwykle wydajnych i funkcjonalnych urządzeń jest niezwykle bogaty. Co więcej, każdy klient ma możliwość dopasowania oczyszczarki do istniejącej w zakładzie linii technologicznej. Producentowi zależy na zadowoleniu nabywców, dlatego chętnie pomaga w wyborze. Gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, jak również konkurencyjne ceny za urządzenia najwyższej jakości. Pozwala na to jego wieloletnie doświadczenie, a także zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://akpprogress.pl/
Numer telefonu: 696 666 533
Miejscowość: Nowa Sól
Adres: K. Szymanowskiego 1C
Kod pocztowy: 67-100

Firma została dodana: 2022-01-14
Źródła:
https://akpprogress.pl/oczyszczarki-wirnikowe/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

Węgier Glass
ul. Szklarska 39, 68200 Żary
SEATBELTS
ul. Siedlnica 30, 67400 Wschowa
Zielarnia Klasztorna
ul. Kazimierza Lisowskiego 16, 65072 Zielona Góra