Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Nova Sp. z o.o.Klips R50 - podstawa systemu antykradzieżowego


Chcąc odpowiednio zabezpieczyć sprzedawany towar w sklepie stacjonarnym, koniecznie trzeba zainwestować w skuteczny system antykradzieżowy. Na szczęście współczesny rynek pozwala znaleźć najlepszą opcję, dopasowaną zarówno do rozbudowanych sklepów wielkopowierzchniowych, jak i do mniejszych, osiedlowych marketów. 

Dostawcą, który może przygotować personalizowaną ofertę sprzedażową dla każdego punktu prowadzącego handel, jest firma Nova Sp. z o.o. To doświadczony realizator, który chętnie podejmie się doposażenia danej przestrzeni w proste w obsłudze, a jednocześnie efektywne systemy zabezpieczające przed złodziejami. Najpopularniejszym obecnie modelem jest ochrona antykradzieżowa, którego podstawą jest odpowiednio dobrany klips (np. R50, który można bezproblemowo założyć na większość sprzedawanego asortymentu). Odpowiednio zsynchronizowane elementy zapobiegają wyniesieniu ze sklepu towaru bez płacenia, obwieszczając ten fakt głośnym, alarmującym sygnałem dźwiękowym. 

Powyższy sposób nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ani długo trwającego szkolenia stanowiskowego. Jest również bardzo łatwy do zdezaktywowania przez kasjera, co znacznie ułatwia obsługę. Nie wymaga wykonywania skomplikowanych, czasochłonnych czynności przy kasie. Jego prostota i uniwersalność sprawiają, że jest to patent polecany wielu właścicielom punktów sprzedaży.

System można modyfikować, w zależności od potrzeb. Pomocą w tym względzie służy wspomniany dostawca, którego pracownicy chętnie odpowiadają na pytania od klientów oraz są w stanie zaproponować stosowane unowocześnienia ochrony lub też części zamienne, jeśli obecnie funkcjonujące zabezpieczenia zaczynają szwankować bądź wymagają kosztownych usług serwisowych. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://nova.com.pl/
Numer telefonu: +48 61 661 06 20
Miejscowość: Poznań
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182

Firma została dodana: 2022-01-20
Źródła:
https://nova.com.pl/product/nht-008Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno