Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Xfelgi.plFelgi do Mercedesa - jakie wybrać?


Na wygląd samochodu wpływa szereg kwestii, takich jak kolorystyka czy stan karoserii. Równie istotne są felgi, które, odpowiednio dobrane, zwracają na siebie uwagę i pomagają wyróżnić pojazd na tle innych. Kierowcy ceniący sobie ponadczasową klasykę stawiają często na modele z aluminium. Materiał wykorzystany do ich produkcji jest lekki, a na jego powierzchni nie pojawia się trudna do usunięcia korozja. W przeszłości były one spotykane głównie w droższych autach, jednak dziś wykorzystuje je niemalże każdy producent. Dodatki te nie pękają i trudno je zarysować, dlatego wyglądają jak nowe przez długi czas. Często zastępują modele stalowe, ponieważ wyglądają lepiej. Kojarzą się z nowoczesnością, a ich cena jest przystępna.

Firmą sprzedającą tego typu produkty jest Xfelgi. To zaufany dostawca akcesoriów samochodowych przeznaczonych dla pojazdów różnych typów. Zaopatrują się w niej kierowcy chcący odmienić wygląd pojazdu małym kosztem i przy niewielkim wysiłku. Montaż felg aluminiowych nie jest problematyczny i nie zajmuje dużo czasu. Co ciekawe, poprawiają one możliwości eksploatacyjne aut i nie pękają na skutek dużych nacisków czy wahania temperatur, dlatego znajdują zastosowanie niemalże w każdych warunkach.

Przedsiębiorstwo proponuje felgi do Mercedesa w kilku rozmiarach, które wpływają na wydajność procesu  chłodzenia. Aluminium wykorzystane na etapie produkcyjnym odbiera ciepło wytwarzane przez tarcze hamulcowe i obniża ich temperaturę. Zdaniem wielu osób są one mniej podatne na uszkodzenia w porównaniu do ich stalowych odpowiedników. Nie odkształcają się, dlatego są wykorzystywane przez lata. Przed wystawianiem na sprzedaż są kontrolowane przy użyciu promieni RTG, co daje możliwość wykrycia ewentualnych wad.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://xfelgi.pl/
Numer telefonu: 509 700 012
Miejscowość: Poniatów
Adres: Piotrkowska 4C
Kod pocztowy: 97-330

Firma została dodana: 2022-01-29
Źródła:
https://xfelgi.pl/felgi-aluminiowe/mercedes
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz


Autor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź