Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

JN ProjektSuwnice pomostowe dla branży przemysłowej, budowlanej i produkcyjnej


Suwnice to wytrzymałe urządzenia dźwigowe ułatwiające podnoszenie i transportowanie ciężkich ładunków na niewielkie odległości. Sprawdzają się one w przypadku towarów o zróżnicowanych gabarytach, dlatego są spotykane między innymi w halach magazynowych i produkcyjnych, centrach logistycznych oraz fabrykach. Wyposażono je w nowoczesne mechanizmy o niezawodnym działaniu, które sprawdzają się także w firmach budowlanych. Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą opisywanych konstrukcji prowadzi stronę jnprojekt.pl, na której można zapoznać się z dostępnymi wariantami. Umożliwiają one rozładunek i załadunek wielkogabarytowych produktów oraz przeprowadzanie prac montażowych.

Wybór suwnicy powinien być uzależniony od potrzeb przyszłych użytkowników oraz charakteru prowadzonej działalności. W razie wątpliwości mogą kontaktować się oni z przedstawicielami firmy, którzy chętnie doradzą w wyborze najlepszego modelu. Użytkowanie urządzeń wiąże się z koniecznością dysponowania stosownymi uprawnieniami, które można otrzymać po przebytych kursach. Zastosowanie takich sprzętów ułatwia prace rozładunkowe i zmniejsza ryzyko pojawiania się kontuzji wśród personelu.

Zostały one zbudowane z belek, kształtowników, dźwigarów oraz części przesuwnych. Suwnice pomostowe mają kilka osi i mogą być wyposażane w dodatkowe wciągniki. Występują w wersji łańcuchowej oraz linowej i posiadają wzmacniane przepony. To wygodne w użytkowaniu sprzęty zapewniające łatwe manewrowanie oraz umiejscawianie produktów w wybranym miejscu. Interesują się nimi przedstawiciele branży budowlanej i morskiej, ponieważ są niepodatne na duże obciążenia. Zazwyczaj wykorzystują one napęd elektryczny, dzięki czemu wysiłek operatorów jest ograniczany do minimumZostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://jnprojekt.pl/
Numer telefonu: +48 605 324 103
Miejscowość: Pęgów
Adres: Słoneczna 8
Kod pocztowy: 55-120

Firma została dodana: 2022-01-28
Źródła:
https://jnprojekt.pl/oferta/suwnice/suwnice-pomostowe-natorowe-jednodzwigarowe/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików