Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

NFK J. KOPA Sp. JWózek widłowy - nowy czy używany?


Bez względu na wielkość użytkowanego magazynu każdy przedsiębiorca powinien wyposażyć pracowników w odpowiedni model wózka magazynowego lub czołowego. Tego typu urządzenie nie tylko wpływa na jakość i komfort pracy, ale także pozwala wykonać znacznie więcej czynności w krótkim czasie. Wózek widłowy znajduje szerokie zastosowanie przy załadunku i rozładunku, układaniu magazynowych produktów i sprzętów, a także transportowaniu sporej liczby paczek do odpowiednich działów.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem nfk.com.pl została przedstawiona oferta nowoczesnych wózków widłowych oraz podnośników wykorzystywanych w przeróżnych branżach. Najważniejsze, aby właśnie dopasować właściwy model do codziennych prac. Tutaj chętnie pomogą pracownicy łódzkiej marki, którzy zaproponują optymalne rozwiązania dopasowane indywidualnie do każdego klienta. Sprzedawca proponuje zarówno nowe modele wózków, jak również używane w pełni sprawnie technicznie pojazdy, które przeszły kompleksowy serwis. 

Inwestycja w używany wózek magazynowy

Wraz z rozwojem i powiększaniem hali magazynowej warto zastanowić się nad zakupem używanych wózków widłowych, dzięki którym będzie można jeszcze sprawniej i szybciej wykonywać codzienne obowiązki. Niemal każdy pojazd sprawny technicznie będzie w pełni spełniał swoje zadanie, kluczowe jest jednak to, aby kierowała nim odpowiednio przeszkolona osoba. Tutaj również pomóc może marka zajmująca się dystrybucją nowych i używanych wózków, ponieważ dodatkowo specjalizuje się w organizacji kursów dla operatorów wózków widłowych. Klienci mogą także liczyć na wsparcie serwisowe w razie uszkodzenia czy zużycia części oraz dokonania okresowych przeglądów zakupionych pojazdów. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.nfk.com.pl
Numer telefonu: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070

Firma została dodana: 2022-02-01
Źródła:
https://www.nfk.com.pl/wozki-widloweAutor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź