Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Baltic- Trade PaliwaPaliwo - ceny hurtowe i szybki dowóz na terenie Trójmiasta


Firma przedstawiona na stronie internetowej baltictrade.com.pl zajmuje się hurtową sprzedażą paliwa. W ofercie znajduje się między innymi olej opałowy i napędowy, a także benzyny bezołowiowe. Ceny hurtowe paliwa należą do niezwykle przystępnych. Klienci mogą ponadto liczyć na indywidualne zniżki w zależności od oferty proponowanej przez dostawców. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu jest w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie dla klientów z różnych branży.

Sprzedawca działa głównie na terenie Trójmiasta, chociaż realizuje zlecenia dla klientów w całej Polsce. Do przewozu paliwa wykorzystuje profesjonalne cysterny paliwowe, których pojemność wynosi nawet 31 000 litrów. Posiada także mniejsze modele, o pojemności 18 000 litrów,  które są wykorzystywane do dojazdu w trudno dostępne miejsca.

Przedsiębiorstwo zapewnia ekspresową dostawę w ciągu maksymalnie 48 godzin od dokonania opłaty. Większość zamówień jest jednak realizowanych już w ciągu doby. Dzięki terminowości dostaw klienci mogą planować zaopatrzenie z odpowiednim wyprzedzeniem. Firma przyjmuje płatności gotówką lub przelewem z możliwością odroczenia terminu zapłaty, z zastrzeżeniem co do przeprowadzenia odpowiedniej weryfikacji klienta.

W ofercie pojawiają się paliwa pochodzące jedynie od sprawdzonych dostawców, w tym przedsiębiorstw takich jak Lotos czy Orlen. Firma realizuje zlecenia już na niewielkie ilości paliwa, czyli od 1000 litrów. Oferta jest stale wzbogacana o nowe propozycje, aby była dostosowana do oczekiwań klientów. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w zaopatrywaniu nie tylko odbiorców detalicznych, ale również stacji paliw, zakładów przemysłowych, a także firm transportowych. Z cenami oferowanych paliw można zapoznać się na stronie internetowej firmy. W razie wątpliwości wystarczy skorzystać z kompleksowego doradztwa pracowników stacji. Należy pamiętać o tym, że cena paliwa jest bezpośrednio uzależniona od sytuacji na giełdzie, kursu dolara oraz podatków i opłat nakładanych przez ustawodawcę.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://baltictrade.com.pl
Numer telefonu: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209

Firma została dodana: 2022-01-29
Źródła:
https://baltictrade.com.pl/hurt.phpAutor wpisu: Igor Adamski


Działalności z tej samej branży

Leśniewski
ul. Rzemieślnicza 2, 83031 Różyny
Jammer GPS Shop
ul. ,
ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Wybickiego 67, 83050 Lublewo Gdańskie