Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Drutex ConceptStelaż do mebli tapicerowanych - jaki wybrać?


Firma Drutex specjalizuje się w sprzedaży oraz produkcji wysokiej jakości stelaży do łóżek, kanap oraz sof. W ofercie posiada również ramy i materace. Na rynku działa od 1990 roku. Od początku współpracuje z najlepszymi markami w zakresie produkcji stelaży. Wśród jej partnerów znajdują się takie przedsiębiorstwa jak SEDAC-MERAL oraz SEDAC-MECOBEL. Wyposażenie jest dostosowane do rozmiarów standardowych łóżek, a także mebli wypoczynkowych. Asortyment jest malowany za pomocą metody proszkowej, która charakteryzuje się dokładnością i wytrzymałością.  Do tego zabezpiecza konstrukcje przed powstawaniem korozji. W ofercie znajdują się rozmaite modele stelaży, w tym konstrukcje dwufunkcyjne, trzyfunkcyjne, typu Roll-out, High-leg oraz Wallbed. Wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają stabilny wypoczynek w ciągu dnia lub w nocy.

Klient może zamówić stelaż do mebli tapicerowanych typu Roll-out, który pozwala na szybkie rozłożenie łóżka jednoosobowego lub dwuosobowego. Modele zostały dostosowane do sofy, kanapy oraz narożnika. Do wyboru są produkty marki SHL oraz Epona STD, które są tworzone z wytrzymałych i jednocześnie lekkich materiałów. Jako podporę zastosowano listwy gięte oraz siatkę metalową, a także pasy propylenowe umieszczone w części nóg. Konstrukcja została stworzona w ten sposób, aby umożliwić szybkie zakładanie tapicerki meblowej. Podczas rozkładania nie trzeba zdejmować poduszek, co jeszcze bardziej zwiększa komfort korzystania z tego produku. Grubość materaca może wynieść maksymalnie 14 centymetrów.

Warto zainteresować się również szeroką ofertą stelaży High-leg,  czyli modeli o długości większej o 7 cm od standardowych konstrukcji. Zostały one dostosowane do materaców o maksymalnej grubości wynoszącej 10 centymetrów. Te rozwiązania również charakteryzują się niską wagą oraz możliwością rozłożenia w kilka sekund.

Stelaże w wersji Wallbed umożliwiają z kolei przemienienie łóżka w szafę. Dzięki temu w pomieszczeniu panuje porządek, a domownicy mają do dyspozycji więcej miejsca. Rozwiązanie świetnie nadaje się zarówno do sypialni, jak i salonów. Z przykładowymi modelami można zapoznać się na stronie internetowej sprzedawcy. Do wyboru są stelaże w różnej kolorystyce, dzięki czemu można łatwo dopasować je do wystroju danego wnętrza.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Numer telefonu: 61 811 22 83
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Starczanowska 1
Kod pocztowy: 62-095

Firma została dodana: 2022-02-03
Źródła:
https://www.drutex-concept.eu/category/roll-out/Autor wpisu: Jerzy Zawadzki


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno