Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

EuroPharma Alliance Sp. z o.o.Producent suplementów diety o potwierdzonej renomie


Szukając firmy, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju suplementów, warto zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Pharma Alliance. Działa ono na rynku od 2007 roku. Korzysta z nowoczesnego wyposażenia wyprodukowanego przez takie marki jak Inv Pack, Sejong i Uhlmann. Stale udoskonala swój park maszynowy, aby produkty cechowały się jak najwyższą jakością. Dba o to, aby były one wytwarzane zgodnie z surowymi wymaganiami, jakie są stawiane w branży spożywczej. Dlatego współpracuje z akredytowanym i laboratoriami oraz korzysta z ofert jedynie sprawdzonych dostawców surowców spożywczych. Gwarancją jakości jest także posiadanie wielu licznych certyfikatów, między innymi ze strony Global Food Safety Initiative.  Przedsiębiorstwo podlega również niezapowiedzianym audytom przeprowadzonym przez jednostkę certyfikującą TUV Rheinland. Zatwierdzenie materiałów wyjściowych jest dokonywane na podstawie szczegółowej dokumentacji oraz potwierdzonych analiz laboratoryjnych. Jakość produktów jest kontrolowana na każdym etapie realizacji wyrobu, zaczynając od przyjęcia materiałów, poprzez proces produkcji aż do wydania dokumentu potwierdzającego zgodność wyrobu z zadeklarowaną specyfikacją. Producent suplementów diety dokonuje badań nie tylko na samodzielnie wykonywanych produktach, ale również gotowych wyrobach. W ramach tej usługi prowadzi współpracę z akredytowanymi laboratoriami.

Suplementy mogą przyjmować różną formę, w zależności od wyboru dokonanego przez klienta. Przedsiębiorstwo zajmuje się tabletkowaniem, saszetkowaniem oraz kompleksową produkcją kapsułek twardych lub miękkich.

Produkcja kontraktowa suplementów zaczyna się od opracowania receptury, nad którą pracują doświadczeni laboranci. Biorą oni pod uwagę indywidualne oczekiwania zamawiającego, a także uwarunkowania legislacyjne i budżet. Kolejnym krokiem jest granulacja lub mieszanie. Następnie produkt przybiera określoną formę, taką jak kapsułka, tabletka lub saszetka. Kolejnym etapem jest umieszczenie go w odpowiednim opakowaniu. Firma dysponuje urządzeniami blistrującymi o wysokiej wydajności. Klienci mogą zdecydować się także na słoiczki, kartoniki, lub opakowanie o niestandardowym kształcie. W takim przypadku poleca się wybór pakowania ręcznego. Gotowe produkty są umieszczone na paletach i gotowe do sprzedaży.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.pharmaalliance.eu/
Numer telefonu: +48 717 129 290
Miejscowość: Rzeplin
Adres: Al. LED 1
Kod pocztowy: 55-020

Firma została dodana: 2022-02-03
Źródła:
https://www.pharmaalliance.eu/Autor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików