Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Centrum Stomatologiczne CurodentalSprawdzony ortodonta z Gdańska


Decyzja o noszeniu aparatu ortodontycznego powinna być podejmowana nie tylko z powodów estetycznych, ale przede wszystkim ze względu na zdrowie danej osoby. Niestety w przypadku posiadanych krzywego uzębienia znacznie częściej dochodzi do stanów zapalnych i nawracającej próchnicy. W celu weryfikacji, z jak dużą wadą uzębienia ma do czynienia pacjent najlepiej w pierwszej kolejności zgłosić się do doświadczonego ortodonty, który oceni stan zębów i zaproponuje odpowiednie metody leczenia. W razie poważnego defektu być może okaże się, że konieczna będzie ingerencja stomatologa chirurga.

W klinice CuroDental mieszczącej się w Gdańsku pracuje zarówno ortodonta, jak i chirurg, dzięki czemu pacjent może zostać obsłużony kompleksowo. Specjaliści mają do dyspozycji nowoczesne sprzęty, a samo leczenie przebiega w miłej atmosferze (najczęściej w znieczuleniu miejscowym). Po dokładnej diagnostyce, wykonaniu zdjęć rentgenowskich oraz odcisków zębów ortodonta może najskuteczniejszą metodę leczenia (dopasowaną indywidualnie do każdego pacjenta). Istnieje kilka rodzajów aparatów ortodontycznych, takich jak m.in.:

  • aparat stały,
  • aparat ruchomy,
  • aparat metalowy,
  • aparat estetyczny.

Długość leczenia zależy przede wszystkim od wady zgryzu i trwa najczęściej od 1 roku do kilku lat. Przed założeniem aparatu należy wyleczyć wszystkie zęby i wypełnić ubytki. Właśnie dlatego dobrze wybrać gdańską klinikę stomatologiczną, ponieważ w jednym miejscu można wykonać wszystkie niezbędne etapy leczenia dentystycznego oraz ortodontycznego. Model aparatu wybiera stomatolog lub pacjent (tutaj najczęściej decydują finansowe możliwości danej osoby). Należy jednak wspomnieć, że klinika umożliwia płatność w ratach za leczenie.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://curodental.com
Numer telefonu: 58 301 21 61
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Okopowa 7
Kod pocztowy: 80-819

Firma została dodana: 2022-02-06
Źródła:
https://curodental.com/zabiegi/ortodonta/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

Leśniewski
ul. Rzemieślnicza 2, 83031 Różyny
Jammer GPS Shop
ul. ,
ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Wybickiego 67, 83050 Lublewo Gdańskie