Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AUTOMARNajlepsza folia do lamp


Przyciemnienie reflektorów w swoim aucie jest bardzo proste. W tym celu kupuje się specjalistyczne produkty. Można znaleźć je na przykład w sklepie internetowym automar.net.pl. Sprzedawca specjalizuje się w akcesoriach do detailingu i zapewnia wsparcie w wyborze odpowiedniego produktu.

Dobrej jakości folia do lamp ma właściwości termokurczliwe. Dzięki temu można łatwo dopasować ją do nieregularnej, zaokrąglonej powierzchni reflektorów. Jej aplikacja przebiega w kilku krokach? Należy:

  1. Umyć i odtłuścić lampy.
  2. Dokładnie nakleić folię z wykorzystaniem opalarki lub suszarki.
  3. Wyrównać materiał reklą.

Do odtłuszczania nie można stosować rozpuszczalników, które mają zbyt wysokie stężenie i mogą uszkodzić klosz lampy. Przed aplikacją folii warto spryskać reflektor alkoholem izopropylowym. Praktyczne jest zastosowanie taśmy maskującej oraz rekli. Powierzchnia powinna zostać starannie wygładzona i pozbawiona fałdek.

Co ciekawe, zastosowanie folii przyciemniającej ma także praktyczne zastosowanie. Nie tylko korzystnie wpływa na wygląd samochodu, ale także chroni reflektory przez różnego rodzaju uszkodzeniami. Można skutecznie zapobiec powstawaniu rys. Przy zakupie produktu warto zwrócić uwagę na jego parametry. Najczęściej spotykane są kawałki o rozmiarze 50 na 30 centymetrów i grubości 0,20 milimetrów. Wysokiej jakości folie na klosz nie pozwalają na nadmierne przyciemnienie światła, które mogłoby doprowadzić do wypadku ze względu na ograniczanie widoczności pojazdu na drodze.

W razie pytań i wątpliwości związanych z użytkowaniem folii wystarczy nawiązać kontakt ze sprzedawcą. Ten sam sklep oferuje także inne akcesoria samochodowe, takie jak pasty polerskie, powłoki ceramiczne, zapachy do aut i lakiery.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.automar.net.pl/
Numer telefonu: 501 280 017
Miejscowość: Poznań
Adres: Skalna 1
Kod pocztowy: 60-113

Firma została dodana: 2022-02-12
Źródła:
https://www.automar.net.pl/89-folia-do-lampAutor wpisu: Igor Adamski


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno