Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Agromika Michał KicińskiNawóz Adob - kiedy jest polecany?


W warunkach klimatycznych współczesnego świata trudno jest uprawiać wszelkiego rodzaju rośliny, a zwłaszcza owoce i warzywa i zwłaszcza na skalę przemysłową, bez stosowania środków ochrony roślin i nawozów. Wynika to z zanieczyszczenia i zniszczenia środowiska, wyeksploatowania gleb, które często są ubogie w składniki odżywcze, a także okresy suszy przeplatane z okresami deszczowymi. Wszystko to sprawia, że jest bardzo wiele czynników, które mogą zaszkodzić uprawom.

Nie chcąc do tego dopuścić, warto skorzystać z oferty firmy Agromika, mającej bardzo szeroki wybór tego rodzaju preparatów, pochodzących od najlepszych producentów. Szeroki asortyment został przy tym dokładnie pogrupowany, wszystkie produkty są też dokładnie opisane, dzięki czemu każdy szybko znajdzie to, czego potrzebuje, do swojej uprawy. Wybierać zaś można między środkami zwalczającymi chwasty, chroniącymi przed chorobami grzybowymi czy nawozami.

W tej ostatniej grupie dużą popularnością cieszy się preparat Adob, dostępny w bardzo korzystnej cenie w stosunku do dużej pojemności. Jest on przeznaczony do upraw rzepaku i innych roślin motylkowych, a także krzyżowych. Sięgać po niego należy wówczas, gdy wiadomo, że uprawom brakuje ważnego pierwiastka, jakim jest molibden. Na stronie szczegółowo opisano wskazania do jego stosowania, między innymi jeśli chodzi o właściwości gleby, a także sposób użycia. Jest on bardzo wygodny, ponieważ preparat ma płynną formę.

Warto też zapoznać się z ofertą innych nawozów dostępnych w sklepie. Wszystkie mają przystępne ceny, a jednocześnie odznaczają się bardzo skutecznym działaniem. Są to nowoczesne zdobycze inżynierii biologicznej, które znacząco wspomagają producentów roślin w ich codziennych zmaganiach z czynnikami szkodzącymi uprawom.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://opryski.com
Numer telefonu: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Firma została dodana: 2022-02-26
Źródła:
https://opryski.com/pl/p/NAWOZ-ADOB-2.0-Mo-a2L-/2083Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź