Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Reno Sp. z o.o.Skrzydło drzwi przesuwnych - jak wybrać najlepsze?


Wszystkie osoby, które chcą zrezygnować z klasycznych drzwi, mogą zdecydować się na modele przesuwne. Są one dostępne w katalogu przedsiębiorstwa Reno, czyli firmy proponującej konstrukcje z najwyższej półki. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie  w mieszkaniach o małym metrażu, przykładowo na ciasnych korytarzach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by drzwi te montować w przestronnych apartamentach. Doskonale pasują one do wnętrz urządzonych w stylu loftowym i industrialnym. Za najnowocześniejsze uznaje się modele z dużymi przeszkleniami, które rozjaśniają pomieszczenia i optycznie je powiększają. Uatrakcyjniają nie tylko wygląd wnętrz, ale też elewacji. Firma proponuje solidne skrzydło drzwi przesuwnych, które nie niszczy się na skutek częstego użytkowania.

Konstrukcje dostępne w katalogu są łatwe w utrzymaniu w czystości. Zabrudzenia znajdujące się na ich powierzchni można usunąć ściereczką nasączoną detergentem lub miotełką do kurzu. Wyprodukowano je między innymi z hartowanego szkła, czyli niezawodnego materiału, który trudno zniszczyć. Jeśli jednak dojdzie do stłuczenia, wówczas nie pęka na ostro zakończone kawałki, co zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu. Drzwi tworzy się też z drewna, czyli naturalnego i ekologicznego surowca wolnego od szkodliwych substancji.

Występują one w wielu wariantach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do wybranego stylu aranżacyjnego. Niektórzy decydują się na modele PCV, które są lżejsze w porównaniu do drewna lub konstrukcje z płyty MDF. To idealne rozwiązanie dla osób oszczędnych i ceniących sobie ponadczasowe dodatki. Drzwi przesuwne są bardzo funkcjonalne. Mogą one sięgać do sufitu i rozdzielać poszczególne pomieszczenia.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.reno-reno.pl
Numer telefonu:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 107M
Kod pocztowy: 02-991

Firma została dodana: 2022-02-15
Źródła:
https://www.reno-reno.pl/drzwi-przesuwne/Autor wpisu: Igor Adamski


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa