Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

REJS Spółka z o.o.Jaka firma dysponuje zgrzewarkami doczołowymi ASPA?


Firma specjalizująca się w produkcji rozmaitych akcesoriów do mebli kuchennych oraz garderobianych z wysokiej jakości drutu stalowego i aluminiowego działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Jest to przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem i doskonałym wyposażeniem, którego metalowe akcesoria chętnie kupowane są przez klientów z kraju, jak i z zagranicy. Oprócz tego, że zajmuje się produkcją wspomnianych artykułów, w jego centrach dystrybucyjnych, hurtowniach, a także u przedstawicieli handlowych można znaleźć okucia meblowe i inne akcesoria dla zakładów przemysłowych oraz warsztatów meblowych, pochodzące od innych producentów. Są one starannie wyselekcjonowane i cieszą się powodzeniem wśród klientów. 

Poza sprzedażą wspomnianych artykułów meblowych przedsiębiorstwo to stara się wykorzystać swój potencjał i bazę techniczną, dlatego ma do zaoferowania wiele usług. Między innymi może zaproponować innym firmom galwanizowanie elementów metalowych, a także zgrzewanie różnych drutów. Ma na wyposażeniu między innymi zgrzewarki doczołowe ASPA, automatyczne do siatek oraz punktowe, dlatego jest w stanie wykonać każde zlecenie, zachowując wysoką jakość wykonania i szybką realizację zamówienia. 

To doświadczona firma, świadcząca kompleksowe, solidne usługi. Łączenia drutów czy rur są jednorodne, wytrzymałe i estetyczne. Może też zaoferować zgrzewanie siatek do budowy klatek, ogrodzeń itp. Przedsiebiorstwo to ma nie tylko doskonale wyposażony park maszynowy, ale też doświadczoną załogę o wysokich kwalifikacjach. Aby poznać pełną ofertę, wystarczy odwiedzić stronę rejs.eu należącą do firmy, na której znajdują się też dane kontaktowe oraz specjalny formularz, na którym można złożyć zapytanie ofertowe. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.rejs.eu/
Numer telefonu: +48 542 805 651
Miejscowość: Rypin
Adres: Mławska 61
Kod pocztowy: 87-500

Firma została dodana: 2022-02-17
Źródła:
https://www.rejs.eu/ofertadlaprzemyslu/zgrzewanie/Autor wpisu: Klara Kaźmierczak


Działalności z tej samej branży

Zwiedzaj Toruń
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo