Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.Naturalne suplementy diety z siarką organiczną


Siarka, nazywana MSM, to związek organiczny stosowany wśród osób z różnymi schorzeniami. Zmniejsza ona stany zapalne organizmu i wpływa na odporność, dlatego  jest wykorzystywana chętnie w sezonie jesienno-zimowym, ponieważ zmniejsza ryzyko występowania przeziębień lub zachorowania na grypę. MSM znajduje zastosowanie w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów oraz zmian zwyrodnieniowych. Tonizuje naczynia krwionośne, sprawdza się w przypadku wzmożonego wysiłku fizycznego i przyspiesza regenerację mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym.  

Siarka organiczna działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Niekiedy jest polecana przez dermatologów, ponieważ łagodzi objawy trądziku, łojotoku oraz atopowego zapalenia skóry. Związek ten stanowi podstawę wśród osób mających problemy ze stawami czy funkcjonowaniem układu mięśniowo-szkieletowego. Jest to jeden z powodów, dla którego interesują się nim zawodowi sportowcy i seniorzy. Firmą zajmującą się sprzedażą preparatów z tym składnikiem jest Singularis.

To internetowy sklep proponujący naturalne suplementy diety o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwbólowym i immunomodulującym. Chronią one chrząstki stawowe, zmniejszają ryzyko pojawiania się stanów zapalnych, poprawiają kondycję skóry i przekładają się na lepszą sprawność fizyczną. Zaletą stosowania takich preparatów jest redukcja stresu oksydacyjnego oraz zwiększenie jędrności skóry, która wygląda młodziej i zdrowiej.

MSM hamuje twardnienie kolagenu, zmniejsza widoczność pooperacyjnych blizn i chroni przed pękaniem tkanek skóry. Związek ten wpływa pozytywnie na sprężystość włosów, które stają się mocniejsze, przez co rzadziej wypadają i nie łamią się. Poprawia też sztywność paznokci i cechuje się właściwościami:

  • odbudowującymi
  • anabolicznymi,
  • detoksykującymi,
  • odtruwającymi.

Suplementy z siarką pomagają na stany zapalne układu moczowego i łagodzą skutki alergii. To ciekawe rozwiązanie również dla osób skarżących się na ziemistą cerę pozbawioną blasku, która wymaga regeneracji.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://singularis.com.pl
Numer telefonu: 607 674 658
Miejscowość: Legnica
Adres: Jana III Sobieskiego 9
Kod pocztowy: 59-220

Firma została dodana: 2022-02-22
Źródła:
https://singularis.com.pl/informacje-ogolne/msm/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Suplement_diety
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nutraceutyki


Autor wpisu: Jerzy Zawadzki


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików