Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AlbexBalony reklamowe z nadrukiem - cennik


Gadżety reklamowe zakupione w tej hurtowni to gwarancja pełnej satysfakcji. Każda osoba (obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa) korzystająca z oferty dostępnej pod adresem albex.pl może liczyć na profesjonalizm ze strony pracowników. Wsłuchują się oni w potrzeby i oczekiwania klientów, co skutkuje perfekcyjnymi realizacjami. 

Wśród dostępnych propozycji wymienić można bardzo wiele produktów. Podzielono je na poniższe kategorie:

  • gadżety reklamowe (flagi, koszulki, kubki, smycze, upominki),
  • balony (z helem, stacjonarne, bramy balonowe),
  • figury pneumatyczne (bramy pneumatyczne, figury, balony pneumatyczne),
  • namioty (pneumatyczne i szybkorozkładalne).

Zleceniodawcy bardzo często decydują się na zakup balonów. Są one prostym sposobem na uatrakcyjnienie wyglądu danej przestrzeni i zareklamowanie produktów bądź usług. Popularne są klasyczne balony reklamowe z nadrukiem (cennik dostępny jest pod wyżej wskazanym adresem). Klienci mogą poprosić o naniesienie na baloniki napisów bądź innych obrazków. Firma wykorzystuje do tego celu metodę sitodruku. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie wielu kolorów i nadrukowywanie grafik na całym balonie. Kupujący mają do wyboru kilka różnych wielkości baloników lateksowych (9, 11, 12, 14, 24 i 35 cali).

Należy zaznaczyć, iż w przypadku tego rodzaju gadżetów warto zwrócić na minimalne ilości, jakie firma jest w stanie przygotować (wiąże się to z opłacalnością produkcji). Najmniejszy zestaw może zawierać pięćset sztuk. Najbardziej opłacalne są zaś większe zlecenia, gdzie przygotowuje się nawet pięć tysięcy balonów. 

Najlepiej osobiście spotkać się z pracownikiem firmy, z którym ustalone zostaną wszelkie istotne szczegóły.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://albex.pl/
Numer telefonu: +48 (58) 300 07 44
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Grodzka 20
Kod pocztowy: 80-841

Firma została dodana: 2022-02-28
Źródła:
https://albex.pl/balony/Autor wpisu: Alex Urbański


Działalności z tej samej branży

Leśniewski
ul. Rzemieślnicza 2, 83031 Różyny
Jammer GPS Shop
ul. ,
ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Wybickiego 67, 83050 Lublewo Gdańskie