Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.Czy jest gdzieś dostępna Pompa Pedrollo?


Firmy budowlane zajmujące się wykańczaniem wnętrz często poszukują wysokiej jakości urządzeń ułatwiających pracę i sprawiających, że nawet najtrudniejsze zadania można wykonać szybko i precyzyjnie. Taki właśnie nowoczesny sprzęt można znaleźć w przedsiębiorstwie ze strony szneki.pl, które na początku swojej działalności zajmowało się głównie serwisem maszyn tynkarskich. Obecnie nie tylko je serwisuje, ale także produkuje i dostarcza na rynek wysokiej jakości maszyny pochodzące od innych, renomowanych europejskich producentów.

Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży agregatów tynkarskich służących do nakładania tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, a także do mieszania innych rodzajów tynków, zapraw czy wylewek samopoziomujących. W ofercie ma też wysokiej jakości agregaty zaprojektowane i skonstruowane w swoich halach. Są to urządzenia Mach Super cechujące się wydajnością i sprawnością. Może też zaoferować:

  • pompy ślimakowe,
  • wiertnice,
  • koronki diamentowe,
  • taśmy malarskie

i mnóstwo innych produktów, które na co dzień potrzebne są każdej firmie zajmującej się wykończeniami.

W sprzedaży jest też wysokiej jakości, niedroga pompa Pedrollo. To urządzenie niezbędne w każdym agregacie tynkarskim do podnoszenia ciśnienia. Jest ono stosunkowo proste, dlatego bez trudu każdy da sobie radę z samodzielnym montażem w agregacie. Sprzęt ten ma moc 500 W i może pompować wodę o zakresie temperatur od -10 do +60 ºC.

Urządzenie to ma solidną, trwałą konstrukcję dzięki temu, że korpus wykonany jest z żeliwa. Piastę natomiast wykonano z mocnego aluminium z wykończeniem z mosiądzu. Pompa ta jest również wyposażona w mosiężny wirnik i wał silnika ze stali nierdzewnej, a uszczelnienia w tym urządzeniu wykonane są z ceramiki i grafitu, dlatego gwarantuje ono wysoką szczelność. Dzięki zastosowanym materiałom i prostej budowie urządzenie to ma zwiększoną trwałość, jest odporne na korozję oraz uszkodzenia i z pewnością posłuży przez wiele lat. Spora średnica pozwala na przepompowanie do 50 l wody na minutę.

Jest to świetny sprzęt, który przyda się nie tylko w pracach wykończeniowych, ale także budowlanych i przemysłowych. Może zostać użyty na przykład do takich zastosowań jak systemy chłodzenia czy systemy nawadniające w ogrodnictwie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić stronę sklepu firmowego.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://szneki.pl/
Numer telefonu: +48 22 781 46 41
Miejscowość: Ząbki
Adres: Gdyńska 24
Kod pocztowy: 05-091

Firma została dodana: 2022-05-24
Źródła:
https://szneki.pl/armatura-wodna-agregatu-pompa-wodna-pedrollo-pk60-400-v-pft-g4,c91,p224,pl.htmlAutor wpisu: Ksawery Szulc


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa