Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PK Met Paweł KasprowiczBlacha ryflowana stalowa na wykończenie garażu - gdzie zamówić online?


Planując wyposażenie przydomowego garażu, warto dobrze przemyśleć kwestię podłoża. Nie zawsze sprawdzi się zwyczajna wylewka betonowa lub płytki. W obu przypadkach łatwo o pęknięcia i uszkodzenia, wynikające ze znacznych obciążeń lub różnych, niefortunnych wypadków, na przykład upuszczenia ciężkiego młotka czy podczas próby przetransportowania poprzez sunięcie wielkogabarytowego mebla. Powinno się postawić na bardziej wytrzymałe i gwarantujące większe bezpieczeństwo rozwiązania, zwłaszcza jeśli przeznaczeniem garażu będzie też wykorzystywanie go jako narzędziownię oraz schowek.

Podczas obróbki różnego rodzaju surowca może dochodzić do też do napięć powodujących iskrzenie i samozapłon. Niebezpieczeństwo pożaru wzrasta też w trakcie użycia emulsji, lakierów lub innych łatwopalnych mieszanek, służących wykończeniu nawierzchni. Czynnikiem niszczącym podłogę w garażu jest też wilgoć. Często właściciel posesji wjeżdża do środka samochodem lub innym pojazdem, który jest mokry po opadach deszczu lub śniegu. Spływająca ciecz może wnikać w niezabezpieczoną posadzkę i powodować jej przyspieszone niszczenie. Pojawia się też ryzyko rozwinięcia się szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni, o ile pomieszczenie nie jest odpowiednio wentylowane. 

Rozwiązaniem na podłogę w garażu jest blacha ryflowana stalowa. Odpowiedni do potrzeb metraż można zamówić, korzystając z oferty dostępnej na stronie pkmet.pl. To sposób na trwałą powłokę, odporną na wilgoć czy różnego rodzaju odczynniki, także na ogień. Dzięki specjalnym wypustkom w kształcie łezek daje ona świetną stabilność w trakcie chodzenia, nawet jeśli użytkownik porusza się w wilgotnym czy zabłoconym obuwiu. Stal łatwo jest utrzymać w czystości.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.pkmet.pl
Numer telefonu: 52 381 06 60
Miejscowość: Białe Błota
Adres: Zabytkowa 42
Kod pocztowy: 86-005

Firma została dodana: 2022-06-25
Źródła:
https://www.pkmet.pl/oferta/stal-nierdzewna/blachy-ryflowane/Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Zwiedzaj Toruń
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo