Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Moloko Foto sp. z o.o.Jak działa Akademia Fotografii Online?


Nauka fotografii możliwa jest z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu. Jak działa Akademia Fotografii Online? Na co mogą liczyć kursanci, którzy decydują się na udział w zajęciach? Warto poznać odpowiedzi na te pytania.

Internetowa szkoła dla początkujących fotografów oferuje kilka różnych form nauki. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się na przykład dziesięciodniowy kurs robienia zdjęć, który od podstaw porusza zagadnienia związane z obsługą aparatu. Uczestnicy dowiadują się, jak zacząć manualnie zmieniać ustawienia i w pełni wykorzystywać potencjał swojego sprzętu. Materiał dotyczy fotografowania krajobrazów, ludzi i zwierząt. Na zajęciach omawiany jest temat zachowania optymalnej ostrości kadru oraz zastosowania romantycznego efektu rozmytego szkła.

Kursanci mogą zdecydować także na:

  • indywidualne konsultacje z doświadczonym fotografem, który odpowie na ich wszystkie pytania,
  • zakup ebooka podpowiadającego, jak robić udane zdjęcia z wakacji,
  • profesjonalne warsztaty fotograficzne,
  • zamówienie książki z ćwiczeniami dla osób zaczynających swoją przygodę z fotografią, które chcą rozwijać swój talent i umiejętności.

Więcej informacji na temat usług można znaleźć na stronie internetowej pod adresem kobiektywna.pl. Kursy od podstaw dostępne są dla każdego. Krok po kroku wyjaśniają, jak rozumieć ustawienia aparatu oraz jakich błędów w trakcie fotografowania trzeba unikać. Szczególną uwagę zwraca się na kompozycję oraz optymalne oświetlenie kadrów.

Szkolenia fotograficzne są motywujące i odbywają się w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Ciekawą propozycją jest dostęp do prywatnej grupy kursowej, gdzie można wymieniać swoje opinie i doświadczenia z innymi amatorami fotografii. Sposobem na rozwój umiejętności są także indywidualne konsultacje, które poświęcone są wyłącznie problemom i zainteresowaniom określonego kursanta. Fotograf chętnie dzieli się swoją pasją i wiedzą. Uczy, jak wykonywać efektowne zdjęcia do albumu rodzinnego i na media społecznościowe.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.kobiektywna.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Toruń
Adres: Konopna 1
Kod pocztowy: 87-100

Firma została dodana: 2022-06-21
Źródła:
https://www.kobiektywna.pl/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Zwiedzaj Toruń
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo