Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

TRANSFER Spółka JawnaTaśma antypoślizgowa – jaki rodzaj wybrać?


Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracowników podczas poruszania się po budynku, warto zadbać o zabezpieczenie schodów czy pojedynczych stopni w pomieszczeniu. Dobrej jakości taśma antypoślizgowa z pewnością zapobiegnie wielu wypadkom. Jaki rodzaj taśmy wybrać?

Dobór konkretnego produkty zależy od różnych czynników, przede wszystkim miejsca, w którym ma być naklejona taśma. W firmach budowlanych czy zakładach przemysłowych, gdzie posadzka szybko się brudzi, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnych pasów o gruboziarnistej strukturze. Natomiast na nierównej lub profilowanej posadzce sprawdzi się folia aluminiowa, która się dobrze odkształca i dzięki temu przylega do podłoża. Baseny, sauny czy inne miejsce, w których ludzie chodzą bez butów, powinno się zabezpieczyć taśmą o niskiej ziarnistości powierzchni, ponieważ chroni przed poślizgnięciem się i jednocześnie nie podrażnia skóry. W biurach, szkołach, uczelniach, hotelach, restauracjach czy urzędach można zamontować klasyczną taśmę z warstwą z tkaniny, która prezentuje się estetycznie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Duży wybór różnego rodzaju taśm antypoślizgowych znajduje się w asortymencie firmy Transfer. Przedsiębiorstwo sprzedaje artykuły w różnych rozmiarach i kolorach, np. szarym, czerwonym, czarnym, niebieskim żółto-czarnym, czerwonym, więc będą pasować do każdego miejsca. Zastosowany w produktach klej jest odporny na wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV, wilgoć i wodę, więc będzie służyć przez długi czas. Szczegółowe informacje na temat proponowanych artykułów można znaleźć na stronie internetowej firmy. W przypadku problemu z wyborem pracownicy przedsiębiorstwa chętnie pomogą.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://tasmaklejaca.pl/
Numer telefonu: 12 656 00 16
Miejscowość: Kraków
Adres: Saska 4
Kod pocztowy: 30-720

Firma została dodana: 2022-06-27
Źródła:
https://tasmaklejaca.pl/produkty/tasmy-antyposlizgowe/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków