Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąGdzie można kupić maszyny do czyszczenia obuwia?


Coraz częściej w wielu hotelach, dużych biurowcach i instytucjach można spotkać urządzenia pozwalające na szybkie odświeżenie obuwia. Zaletą wyposażenia budynków w taki sprzęt jest nie tylko danie możliwości gościom i pracownikom zadbania o schludny wygląd, ale także ograniczenie wnoszonych do budynku zanieczyszczeń.

Producentem tych urządzeń, działającym na rynku od ponad 100 lat, jest przedsiębiorstwo ze strony heute.pl. Zaopatruje ono zainteresowane firmy w maszyny do czyszczenia obuwia dostępne w kilku rodzajach. W asortymencie są urządzenia z linii:

  • Design,
  • ProLine,
  • BasicLine,

które z łatwością można dopasować do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Urządzenia te powstały w laboratoriach firmy, a pracowali nad nim najlepsi projektanci w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i konstruktorzy producenta. Jest to sprzęt cechujący się:

  • wydajnością,
  • funkcjonalnością,
  • łatwością obsługi.

Maszyny te wyposażone są w niezawodne, mocne silniki, pozwalające na długie użytkowanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

W linii Design jest wiele awangardowych urządzeń, dostępnych w bogatej palecie barw, wyposażonych w elektroniczne czasomierze kontrolujące proces czyszczenia oraz szerokie szczotki pozwalające osiągnąć doskonały efekt estetyczny. Każdy model w tej linii cechuje się efektownym wyglądem i łatwo go wkomponować w każde wnętrze. Wiele z nich ma nowoczesny, można rzec, futurystyczny wygląd, jak np. modele Quadro czy Ellipse V2a.

Linia ProLine została zaprojektowana z myślą o użytkownikach prywatnych i pracownikach biur. Są w niej dwa modele: Easy Comfort - nieduży i lekki, idealny do domu oraz Ronda 30, nieco większy z potężnym silnikiem i w atrakcyjnej cenie, który sprawdzi się w pensjonatach, hotelach i biurach.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.heute.pl
Numer telefonu: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Firma została dodana: 2022-07-02
Źródła:
http://www.heute.pl/maszyny-do-czyszczenia-obuwia/Autor wpisu: Dariusz Szczepański


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa