Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

WinoklejkiJaka firma wykonuje na zamówienie etykiety na butelki z okazji 18. urodzin?


Dysponując ograniczonym metrażem domu, większość rodziców decyduje się zorganizować imprezę dla swojej pociechy z okazji ukończenia przez nią 18. lat w wynajętym lokalu. To duża wygoda. Nie trzeba wtedy martwić się o jakość i ilość serwowanych potraw ani o przygotowanie i sprzątanie stołu. O tego typu kwestie zadba obsługa wybranej restauracji czy też baru. Warto mimo wszystko nieco zaznaczyć swój wpływ na przebieg zabawy. Dobrym pomysłem jest zamówienie personalizowanych etykiet na butelki z alkoholem. 

Projekt takiej naklejki można wykonać samodzielnie i następnie zlecić jego wydruk. Rodzice, którzy nie mają do końca sprecyzowanej koncepcji, jak ma wyglądać taki wzór oraz czy spodoba się on młodym ludziom bawiącym się na imprezie ich syna lub córki, mogą skorzystać z gotowych podpowiedzi, dostępnych na stronie winoklejki.pl. Na proponowanych tam gotowych etykietach umieszczono teksty pełne humoru, które z pewnością znajdą uznanie wśród zgromadzonych gości i to przed pierwszym toastem.

W ofercie można znaleźć nie tylko etykiety na butelki na 18. urodziny. Lista jest o wiele bardziej rozbudowana. Zawiera propozycje naklejek, które można wykorzystać w wielu sytuacjach, na przykład jako personalizację alkoholu na przyjęciu weselnym. W sprzedaży dostępne są także projekty nadające się na oznaczenie wyrobów, nastawianych na własny użytek. 

Dostawca poleca się też jako pomoc przy dość problematycznych sytuacjach, jak chociażby przeprosinach. Udostępnia gotowe teksty, które można umieścić na butelce dobrej jakości alkoholu i następnie wręczyć ją osobie pokrzywdzonej lub obrażonej jako namacalny dowód skruchy. Warto pamiętać, że czasem taki podarek, którego przygotowanie kosztowało nieco czasu i przemyśleń, może zmiękczyć nawet mocno zranione serce, zwłaszcza jeśli przeprosiny są szczere. 

Butelka wina lub domowej nalewki ozdobiona specjalną dedykacją może być idealnym prezentem z niemal każdej okazji. Sprawdzi się jako dar wręczany podczas pierwszej wizyty w nowym domu u rodziny lub znajomych czy jako element niespodzianki na walentynki bądź Dzień Kobiet. Taki patent przypadnie do gustu nawet osobom starszym, które z pewnością docenią zarówno kreatywność, jak i odpowiednio dobrany tekst na etykiecie. Mogą być to życzenia zdrowia lub treść wywołująca uśmiech na twarzy obdarowanego.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://winoklejki.pl
Numer telefonu: 794 953 840
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Firma została dodana: 2022-07-06
Źródła:
https://winoklejki.pl/kategoria-produktu/urodziny/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz
ul. ,
centrum balustrad
ul. ,
Franknews.pl
ul. ,