Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Zielarnia KlasztornaJakie preparaty na trawienie warto wybierać?


Produkty wspierające trawienie i zwalczające przykre dolegliwości ze strony układu pokarmowego należą do najczęściej poszukiwanych suplementów diety i leków. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że zdrowe żywienie nie jest w Polsce normą, zarówno ze względu na umiłowanie Polaków do ciężkich potraw (takie są choćby dania tradycyjne), jak i szybkie tempo życia. Po takie produkty sięgają między innymi osoby mające niezdrową dietę, seniorzy, których układ pokarmowy funkcjonuje gorzej, a także osoby pragnące schudnąć. Jakie środki warto wybierać?

Rynek produktów wspierających trawienie jest bardzo duży, znaleźć można na nim różnego rodzaju preparaty, w przeróżnych formach. Dzięki temu łatwo można znaleźć odpowiedni dla siebie produkt i przynieść sobie ulgę. Warto po takie środki sięgać, nie tylko dla przywrócenia komfortu. Warto wiedzieć, że problemy trawienne to nie tylko gorsze samopoczucie. Jeśli nic się z nimi nie robi, mogą prowadzić do powikłań, na przykład stanów zapalnych jelit czy żołądka. Warto jednak zwracać uwagę na wybierane preparaty, nie sięgać po nie pochopnie. Na pewno najlepszym wyborem będą produkty naturalne, oparte na ziołach. Nie oznacza to przy tym, że dozwolone są jedynie ziołowe herbatki, czyli zioła w podstawowej postaci. Ich stosowanie jest czasem uciążliwe, nie ma takiej możliwości na przykład poza domem. Z pomocą przychodzą alternatywy w postaci ziołowych tabletek czy kapsułek, jakich wiele oferuje Zielarnia Klasztorna. Produkty te wspierają trawienie i nie dopuszczają do pojawienia się takich dolegliwości jak:

  • bóle brzucha,
  • wzdęcia,
  • gazy,
  • uczucie przelewania się w jelitach,
  • zaparcia,

będących objawem złego trawienia. Przyspieszają też pasaż jelitowy i przywracają regularność wypróżnień, dzięki czemu można schudnąć.

Preparaty na trawienie, jakie znajdują się w tej ofercie, mają czyste, naturalne składy, oparte na różnego rodzaju wyciągach roślinnych, z takich roślin jak na przykład:

  • ostropest,
  • mniszek,
  • imbir,
  • karczoch.

Często ich składy są bogate, dzięki czemu ulgę można odczuć jeszcze szybciej.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://zielarniaklasztorna.pl/
Numer telefonu: 607 520 806
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Kazimierza Lisowskiego 16
Kod pocztowy: 65-072

Firma została dodana: 2022-07-11
Źródła:
https://zielarniaklasztorna.pl/zielarnia/trawienie/Autor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

Węgier Glass
ul. Szklarska 39, 68200 Żary
SEATBELTS
ul. Siedlnica 30, 67400 Wschowa
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. K. Szymanowskiego 1C, 67100 Nowa Sól