Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Rozbitaszybka.comWymiana ekranu w iPhone 11 - jaki realizator?


Nawet bardzo dbając o swój telefon, nie można zabezpieczyć go przed wszystkimi zagrożeniami. Upadek z niewielkiej wysokości może skutkować pęknięciem ekranu lub zniszczeniem obudowy. Przy częstym użytkowaniu konieczna jest także wymiana wyeksploatowanego ekranu lub baterii. Aby cieszyć się możliwością bezproblemowego korzystania z urządzenia (do kontaktów z rodziną, znajomymi, rozrywki lub do pracy), warto poszukać sprawdzonego serwisanta i zlecać mu zarówno okresowe sprawdzanie staniu technicznego aparatu, jak i wszelkie potrzebne naprawy.

Wartą sprawdzenia ofertę można znaleźć na stronie rozbitaszybka.com. Pod podanym linkiem ogłasza się firma, której pracownicy proponują usługi reparacyjne różnych typów telefonów. Aby skorzystać z pomocy, wystarczy zamówić konkretne świadczenie online. Realizator zadba, by wymagające naprawy urządzenie zostało bezpiecznie odebrane od klienta przez kuriera we wskazanym dniu. Po naprawie sprzęt wraca do właściciela także poprzez firmę kurierską.

Bez względu na to, czy konieczna jest wymiana ekranu w iPhone 11 lub w innym modelu, czy też problemem jest słabo trzymająca bateria, kadra odpowiedzialna za wykonanie zamówień gwarantuje szybko i sprawnie przeprowadzoną usługę naprawczą z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Dużym atutem oferty jest niewygórowana cena za świadczenia. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, gdyż reperacja jest znacznie tańszym sposobem przywrócenia telefonu do użytku niż kupowanie nowego aparatu.

Realizator zaprasza do kontaktu osoby prywatne oraz przedstawicieli biznesowych. Aby zamówić usługę, klient ma obowiązek zarejestrować się na serwisie i utworzyć personalne konto, pozwalające składać zamówienie i je opłacić.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.rozbitaszybka.com/
Numer telefonu: 795 152 927
Miejscowość: Chorzów
Adres: Parkowa 20
Kod pocztowy: 41-500

Firma została dodana: 2022-08-11
Źródła:
https://www.rozbitaszybka.com/pl/c/iPhone-11/288Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12, 42700 Lubliniec