Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Ebordi s.c.Taśma dwustronna - jaki dostawca proponuje mocną wersję do prac budowlanych?


Praca na budowie nieraz wymaga zastosowania szybkich, ale jednocześnie wytrzymałych rozwiązań, zwłaszcza w zakresie rozmaitych łączeń. Obecnie coraz więcej ekip budowlanych stosuje specjalne patenty mocujące. Pozwalają one na bezpieczne przytwierdzenie w pionie i w poziomie zarówno niewielkich obiektów, jak i części wielkogabarytowych. 

Przy lżejszych elementach, na przykład przy białym montażu lub do różnego rodzaju wykończeń doskonale nadają się taśmy dwustronne. Wybierając odpowiednią szerokość przylepca, można szybko oraz na długo zawiesić na ścianie lustro, wieszaki na ubrania, ręczniki bądź też inne elementy ozdobne. Takie rozwiązanie jest doceniane zarówno przez pracowników zajmujących się pracami budowlanymi, jak i zleceniodawców. Nie wymaga wiercenia w tynku czy też w płytkach. Nawet jeśli dojdzie do pomyłki i dany obiekt zostanie przytwierdzony w nieodpowiednim miejscu, bardzo łatwo można skorygować jego położenie. Wystarczy delikatnie oderwać przedmiot i usunąć taśmę, a następnie zawiesić go tam, gdzie powinien być według planu lub koncepcji właściciela nieruchomości.

Taśma dwustronna to mocna i trwała metoda łączenia różnych rodzajów materiałów. Można nią scalić drewno, tworzywo sztuczne, a nawet niektóre tkaniny. Świetnie nadaje się jako sposób na utrzymanie w miejscu dywanów, brzegów wykładzin lub chodników. Zapobiega ich przesuwaniu, chroniąc tym samym przed rozmaitymi wypadkami, na przykład poślizgnięciem się czy też potknięciem. Nie pozwala też na przedostawanie się pod spód rozmaitych drobnych przedmiotów, co ułatwia sprzątanie.

Kluczowe przy zamawianiu taśmy do prac budowlanych i wykończeniowych jest upewnienie się, że jest to produkt dobrej jakości. Dostawcą, który daje taką gwarancję za swój asortyment, jest firma Ebordi Sp. z o.o. Proponuje szeroki wybór modeli, począwszy od cienkich, przydatnych we wszelkich czynnościach, w których istotna jest estetyka, aż po wersje szerokie, których powierzchnia klejąca jest bardzo duża, co zapewnia zwiększoną przyczepność. 

Kadra odpowiedzialna za realizację zamówień zaprasza osoby odpowiedzialne za doposażanie ekip budowlanych do zapoznania się z dostępną ofertą sprzedażową oraz do podjęcia współpracy długoterminowej. Jest w stanie dowieźć do klienta dowolne ilości produktów, bez względu na zapotrzebowanie. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ebordi.pl/
Numer telefonu: 666 232 457
Miejscowość: Gądki
Adres: Poznańska 3
Kod pocztowy: 62-023

Firma została dodana: 2022-08-19
Źródła:
https://ebordi.pl/produkt/mocna-tasma-dwustronna-piankowa-1-mm-x-30-mm-x-50-m/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno